Andělsky působící žena, která právě vstoupila do kadeřnického salonu, bude uchvácena z nečekané proměny v nespoutanou ďáblici, a klasického městského elegána bude lákat změna inspirovaná módou ulice. Poselství je jasné – být nevšední a nechat se unést uměním kontrastu.

Se stylingovými přípravky OSiS od Schwarzkopf Professional se nikdy nebudete nudit, ať už vyznáváte jakýkoli styl účesu. Jako vždy značka OSiS předbíhá dobu a tentokrát posouvá hranice ještě dále poznáním, že každý člověk v sobě nese několik kontrastních podob. Andělsky působící žena, která právě vstoupila do kadeřnického salonu, bude uchvácena z nečekané proměny v nespoutanou ďáblici, a klasického městského elegána bude lákat změna inspirovaná módou ulice. Poselství je jasné – být nevšední a nechat se unést uměním kontrastu.

Nový OSiS od Schwarzkopf Professional přináší „Umění kontrastu“

Lidé mají zkrátka víc než jednu podobu a nyní nastal čas pomoci jim prozkoumat každou část jejich osobnosti. Ukažte jim Art of Contradiction – umění kontrastu.  Se stylingovými přípravky nové řady OSiS můžete nyní vytvořit nejrůznější styly z jednoho účesu.

Přípravky OSiS vždy provokovaly nepřehlédnutelným barevným provedením, nyní je řada navíc rozdělena do dvou kategorií: přípravky Essentials ve stříbrné barvě, a v červené zase upoutají výrobky Creatives. Řada OSiS byla vytvořena přesně pro vás – vyzkoušejte umění kontrastu, vyberte si ze dvou menu Essentials a Creatives nebo se staňte mistry v míchání a mixování – možnosti jsou nekonečné.

Buďte kreativní! Můžete použít jeden výrobek pro dosažení dvou různých stylů nebo smíchat dva přípravky pro jeden styling. Například s OSiS Magic smíchaným s OSiS Thrill získáte super lesklý účes. Nebo zkuste smíchat Marsh Mellow s OSiS Buff a dodáte účesu perfektní vzhled přesně podle vaší představy. Nepřeberné možnosti stylingu vás budou motivovat k vyzkoušení všech přípravků, které zvládnou vyjádřit více podob jedné osobnosti. Jednotlivé výrobky umožňují různé stupně kontroly – jemnou, středně silnou a silnou fixaci.

Nabídka všech druhů stylingových produktů OSiS je pro vás již nyní připravena v kadeřnických salonech.

Červeně zářící přípravky OSiS Creatives!

Tato řada nabízí hned několik novinek.

OSiS Buff -  tento stylingový krém má vzdušnou konzistenci umožňující zvýraznit vybrané partie účesu bez zatěžování vlasů (150 ml, DMC 193 Kč).

OSiS Dust It - tento matující pudr je první strukturující pudr pro tvarování vlasů s matným vzhledem a lehkou přirozenou kontrolu. Originální balení Vám umožní nasypat do dlaní přesně takové množství, jaké potřebujete pro snadnou aplikaci (10 ml, DMC 359 Kč).

OSiS Marsh Mellow - tato tvarovací pasta je další novinkou v podobě světle žlutého pastelového krému s jemnou konzistencí pro přirozeně lesklou strukturu, silnou fixaci a účes, který je možné kdykoli přetvořit. Tento nemastící přípravek zanechává jemný a zároveň suchý lesk vlasů (50 ml, DMC 335 Kč).

OSiS Wet Blend - uhlazující světle modrý lehký gel pro lesklý účes s mokrým efektem, který dodává účesu středně silnou kontrolu s velmi netypickým strukturujícím efektem (150 ml, DMC 254 Kč).

OSiS Twin Curl  - dvoufázový krém pro tvarování vln je složený ze dvou částí – bílého krému a světle červeného gelu. Obě části smíchané dohromady dodávají vlnám pružnost, vláčnost a dokonalý tvar bez „křupavého efektu” (125 ml, DMC 251 Kč). 

V nových inovativních obalech najdete také další přípravky OSiS z řady Creatives.

OSiS Shape - hebký a jemný vosk pro lesk vlasů zaměřený na lesk vlasů, mírné tvarování a strukturu účesu (50 ml, DMC 290 Kč). 

OSiS Mess - nekonvenčně balená matující guma pro extrémně matnou úpravu vlasů   (100 ml, DMC 335 Kč).

OSiS Rough Up - tato modelovací hlína je ideálním přípravkem pro krátké účesy plné struktury (75 ml, DMC 342 Kč).

OSiS Stick Up - tvrdý vosk se středně silnou kontrolou, který dodává účesu strukturu a umožňuje zvýrazňování vybraných partií (75 ml, DMC 338 Kč).

OSiS Thrill - vláknitá guma pro tvarování účesu se skvělou strukturou (100 ml, DMC 247 Kč).

OSiS Essentials

Linie OSiS Essentials balená do stříbrných obalů zahrnuje tyto stylingové produkty:

OSiS Volume Shot - flexibilní stylingová a hydratující pěna dodávající vlasům přirozený pohyb (200 ml, DMC 254 Kč).

OSiS Hairbody - stylingový a pečující sprej, který vyživuje a je vhodný také pro použití při fénování vlasů (200 ml, DMC 233 Kč).

OSiS Upload - multifunkční stylingový přípravek v podobě krému pro více objemu, pro flexibilní fixaci a optimální vlhkost (200 ml, DMC 326 Kč).

OSiS Grip - super silná pěna pro stylingovou podporu (200 ml, DMC 246 Kč).

OSiS Wax It - univerzální vosk pro kontrolu a tvarování účesu s přirozeným leskem (50 ml, DMC 203 Kč).

OSiS 4-Play - tvarovací pasta pro univerzální styling (150 ml, DMC 350 Kč).

OSiS G-Force - silný stylingový gel pro extrémně silnou fixaci krátkých účesů (150 ml, DMC 266 Kč).

OSiS Slick - přípravek pro narovnávání vlasů pro uhlazené účesy (200 ml, DMC 323 Kč). 

OSiS Flatliner - sérum pro žehlení vlasů s recepturou odolnou teplotě do 200°, vhodné pro suché i vlhké vlasy (200 ml, DMC 259 Kč).

OSiS Magic - sérum pro uhlazení a lesk vlasů pomáhá uhladit vlasy a dodává jim zářivý lesk (50 ml, DMC 290 Kč).

OSiS Sparkler - sprej pro lesk vlasů s velmi jemnou recepturou pro zářivý lesk vlasů (300 ml, DMC 311 Kč).

OSiS Elastic - flexibilní vlasový sprej pro pružnou stylingovou kontrolu (300 ml, DMC 299 Kč).

OSiS Freeze - super silný vlasový sprej pro silnou fixaci (300 ml, DMC 254 Kč).

OSiS Session - extrémně silný vlasový sprej pro nesmlouvavou fixaci a kontrolu nad účesem (300 ml, DMC 317 Kč).

S novým konceptem  „Art of Contradiction – umění kontrastu“  řady OSiS můžete skutečně vystoupit z davu. Stačí zastavit se, navštívit některý z kadeřnických salonů, poodhalit kadeřníkovi vaši druhou tvář a nechat ho tvořit. Poselství je jasné – být nevšední a nechat se unést uměním kontrastu.

 

Reklama