Ve spolupráci s firmou Waldland přinesl rakouský wellness komplex Therme Laa – Hotel & Spa na trh kosmetickou řadu „Therme Laa Senses”, která je založena na bázi konopného oleje. Ke vzniku této exkluzivní spolupráce přispěla dolnorakouská iniciativa „Wellbeing Cluster NÖ", která má za cíl spojovat dodavatelské firmy a instituce z oblasti vědy a vývoje zabývající se zdravotní turistikou.

 

S přibývajícím zájmem o tradiční produkty přírodního původu vsadil v roce 2004 kraj kolem Laa na pěstování tisíc let staré užitkové rostliny – konopí. Díky přísným kontrolám se zde pěstuje výhradně konopí s nízkým obsahem THC (Tetrahydrocannabinol), ze kterého se získává léčivý konopný olej.

 

Konopí obsahuje bílkoviny, železo, druhotné rostlinné látky, vitamíny (především E) a olej.

100 gramů konopných semínek pokryje denní potřebu aminokyselin a železa. Olej, který obsahuje 80–90 % nenasycených mastných kyselin a je bohatý na životně důležité omega-3-kyseliny, je hodnotnější než olivový olej.

 

Therme Laa Senses – konopná kosmetická řada sází na biologické konopí z regionu

Therme Laa – Hotel & Spa a firma Waldland vytvořily společně konopnou kosmetickou řadu „Therme Laa Senses", jejímž základem je vysoce kvalitní konopný olej z oblasti kolem Laa. Nabídka řady „Therme Laa Senses" sahá od konopného mýdla přes sprchový gel až po tělové mléko a nejrůznější krémy na bázi konopného oleje. Pozitivní účinek konopí na pleť je jemný a uvolněný pocit na kůži.

 

Regionální a biologické zemědělství stojí stále více v zájmu inovačního zlepšování, jak je tomu u této kosmetické řady. Spotřebitel si je vědom toho, jak důležitá je zdravá a vyvážená strava. Stále více se na toto klade důraz i u kosmetických produktů, aby byly z kvalitních materiálů a bez chemických přísad.

 

Speciální masážní technika s konopným olejem, která uvolní a dobije prázdné baterky

 

Therme Laa - Hotel & Spa vyvinul vlastní konopný masážní olej a speciální masážní techniku. Tato masáž aktivuje tok energie a uvolňuje ztuhlé tělo. Po masáži se pak dostaví pocit příjemného tepla a pohody po celém těle.
 
Konopné produkty nyní ke koupi také ve Vídni v nákupní galerii Q19

 

Kosmetickou řadu Therme Laa Senses je možné zakoupit jednak přímo v Therme Laa – Hotel & Spa a poprvé je také možné zakoupit 100% regionální produkty na Vánočním adventním trhu v obchodním centru Q19 ve Vídni. Dárkový vánoční balíček, který si každý může sestavit podle individuálních přání, představuje vhodný dárek pro náročné, pro něž je kvalita důležitá.

 

Když se dny krátí a teploty klesají pod bod mrazu, touží tělo po příjemném teplu. Energii pro další chladné měsíce vám dodá víkend strávený v lázeňském komplexu Therme Laa. Darovat poukázku do Therme Laa obsahující přenocování v hotelu, denní vstupenku do lázní nebo denní pobyt Day Spa – Premium – znamená darovat klid, uvolnění a odpočinek.

Různé druhy dárkových poukázek je možné objednat on-line přes internetovou stránku www.therme-laa.at.


Kraj kolem Laa a Therme Laa Hotel & Spa dávají zelenou inovacím

 

Therme Laa Hotel & Spa Superior se stal v severní části Weinviertelu turistickým centrem, které řídí činnost v regionu. Na jaře letošního roku byl v Therme Laa přivítán dvoumiliontý host. Hraniční region Laa sází na inovační oázu odpočinku, uvolnění a organizaci volného času.

 

„Koncept Therme Laa Senses – konopná kosmetika ukazuje, že se úspěšné podnikání a ekologický aspekt nevylučují,“ říká Dr. Barbara Steyer-Fauthová, manažerka iniciativy Wellbeing Cluster NÖ".


Více na
www.therme-laa.at
Reklama