Lenčina kamarádka ji k pětatřicátým narozeninám totiž koupila sezení u kartářky, a tak se Lenka konečně odhodlala k ní zajít a nechat si něco vyvěštit. 

„Než jsem ke kartářce šla, zjistila jsem si nejrůznější reference a recenze a byly převážně pozitivní. Lidé tvrdili, že jim opravdu dokázala předpovědět budoucnost a věděla i o jejich přítomnosti, a když ne úplně přesně, tak alespoň částečně. Při cestě na sezení se ve mně mísily pocity vzrušení a strachu, co se tam dozvím. To, co mi řekla, jsem ale vůbec nečekala,“ popisuje Lenka.

obrazek.png
Foto: Shutterstock

Kartářka jí nejprve sdělila několik pozitivních informací a potom se vytasila s tím negativním. Lence sdělila, že její manžel má milenku, a protože se s mužem už nějakou dobu hádali kvůli jeho pozdním příchodům z práce, Lenka kartářce uvěřila a doma svého muže konfrontovala a obvinila ho z toho, že se s někým tahá.

„Koukal na mě jako na blázna a nevěřil, z čeho ho to obviňuju. Prý dře jako mezek, abychom se měli dobře a já radši věřím nějaké cizí ženské než jemu. Byl z toho dlouhý rozhovor, respektive hádka. Na jejím konci mi řekl, že už se v našem vztahu dlouho necítí dobře. Chtěl se prý ještě snažit ho zachránit, ale tohle byla poslední kapka. Druhý den se sebral a odešel ode mě,“ tvrdí Lenka.

Po několika dnech Lenčino naštvání ustalo, všechno se jí rozleželo v hlavě a ona si uvědomila, že jednala přehnaně. Sešla se s manželovou sestrou a i ta jí řekla, že její bratr rozhodně žádnou milenku nemá. Na to ho prý zná moc dobře.

„Snažila jsem se manželovi omluvit a získat ho zpátky, ale je pevně rozhodnutý podat žádost o rozvod. Neměli jsme bezproblémové manželství, ale kdybych bývala nešla k té kartářce, možná by se nám ho ještě podařilo dát dohromady,“ uzavírá smutně.

Zdroj: respondentka Lenka

Čtěte také:

Reklama