Účelové půjčky se vyznačují nižším úrokem, člověk však musí dokládat, za co peníze vydal a komu zaplatil, což vypadá na zdlouhavé papírování a vleklé schůzky s bankéřem na pobočce. Nyní se však můžete všemu vyhnout díky úvěru od Buřinky. Půjčku si můžete sjednat přes internet z pohodlí domova, a i další komunikaci zvládnete jednoduše a rychle online.

Jak tedy funguje dokládání účelu? Stačí nahrát na stránky Buřinky fotografie domu, bytu, pokoje či zahrady před úpravami a soupis plánovaných prací. Během oprav pošlete fotky s popisem, co už se stihlo a na čem se ještě dělá a následně alespoň tři fotografie finálního výsledku. Buřinka do 3 dnů zkontroluje podle obrázků, že se nic nezanedbalo a je hotovo. Ani nemusíte chodit na pobočku.

Začali jste s rekonstrukcí a nyní vám chybí finance? Buřinka nabízí možnost proplatit vaše výdaje zpětně. Pokud dodáte faktury k materiálům a práci spolu s potvrzeními, že jste vše skutečně zaplatili, budou vám finance vyplaceny zpětně. Účtenky mohou být dokonce až rok staré.

Reklama