Příspěvek čtenářky Rikiny k dnešnímu tématu je docela zajímavou úvahou o mužích. Souhlasíte s Rikinou, nebo máte na muže z toho sexuálního pohledu jiný názor?


Jak tak letmo čtu dnešní příspěvky, vidím, že jednak mám patrně v životě aspoň na něco štěstí ;-) a druhak mám o starost míň, když podobné věci celkem ani moc neřeším... jak to přijde, tak se člověk přizpůsobí okolnostem. Nezáleží primárně na velikosti, nýbrž na účelu a provedení. Následuje úvaha v rovině obecné, žádný z uvedených příkladů není vztažen ku konkrétnímu muži (nikdy nevím, kdo všechno to čte, že áno).

Pokud budu stát o to, mít v posteli muže ideálních sexuálních parametrů dle mých tajných představ, tak si zaplatím gigola, a vyberu si přesně takového, který je bude splňovat. Tím je spokojenost ne sice zajištěna, ale přinejmenším dost pravděpodobná.

Pokud chci dobrodružství na jeden večer a noc, je důležitá vzájemná přitažlivost, oboustranně souhlasný záměr prožít něco příjemného, pobavit se, taky zvědavost, co zajímavého a případně neznámého se dozvím či přiučím, a pak na velikosti příliš nezáleží, neb jsou i jiné zábavné způsoby, jak naplnit tyto úmysly, a konec konců jde jen o tu jednu noc, že.

Budu-li chtít stálého milence, tak to už bude trochu složitější, ten sice nemusí být ideálem mužské krásy z mých snů, ale přece jen mi na té velikosti bude záležet malinko víc, ovšem nejen na velikosti, ale hlavně na celkovém estetickém dojmu. Aby mi milenec voněl, hezky se mi na něj koukalo, dalo se s ním i pohovořit, byl ochotný k experimentům, uměl ženu potěšit, a pouhé pomyšlení na něj mě vzrušovalo. Padne-li mi jeho penis velikostí pěkně do dlaně, je to jen bod navíc.

Stálý životní partner by to měl nejtěžší - pouze penisem neohromí, i kdyby měl 30cm, protože by mě přednostně zajímaly úplně jiné vlastnosti. Dneska. Samozřejmě úhel pohledu se časem a zkušenostmi mění, takže ve dvaceti jsem si též myslívala, že na velikosti záleží, životem poučena už tomu takovou důležitost nepřikládám :-)

Na závěr už jen konstatování, že dle statistického vzorku, který jsem měla tu příležitost blíže prověřit, extrémy se vyskytují minimálně. Opravdu tristní zážitek, kdy dotyčný pán nebyl obdařen přírodou, a navíc ani fantazií, se mi přihodil jen jednou...

Rikina

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne: Rozhoduje velikost penisu?

Pryč se zábranami, pište mi své úsměvné historky! Setkala jste se v období sbližování u některého svého partnera se skutečným extrémem? Téma můžete zpracovat například z těchto úhlů pohledu (ale samozřejmě i z jiných)...

  • Extrémně velký penis (málem mě roztrhl).
  • Extrémně malý penis (hledala jsem ho mikroskopem).
  • Malé a velké divadlo.
  • Zajímá mě tvar, ne velikost (buřt versus žížala).

Vaše příspěvky čekám na redakčním e-mailu...

A jaká bude dnes odměna za nejlepší příspěvky? Samozřejmě půjde o něco k tématu hodícího se, konkrétně o knihy z nakladatelství Metafora (www.metafora.cz). Dvě z vás získají titul Erotická masáž a nejlepší příspěvek k němu ješte titul Orgazmus.

Erotická masáž Orgasmus

Reklama