Tento vyhlazující krém je určený pro zkušené uživatele produktů s obsahem alfa hydroxykyselin (AHA). Obsahuje vysokou koncentraci směsi alfa hydroxykyselin (20 %) a polyhydroxykyselin (PHA), která vyhlazují hrubou texturu pokožky, redukují vzhled jemných i hlubokých vrásek, sjednocují odstín pleti. Vitamin E poskytuje pokožce antioxidační ochranu a zároveň napomáhá předcházet poškození pleti vlivem UV záření. Pravidelným používáním tohoto krému se pleť stává výrazně hladší a zdravější.

neostrata.jpg

Krém je ideální pro normální zralou, mastnou i suchou pleť. Neobsahuje oleje, parfemaci a je nekomedogenní (nezanáší póry).

Použití: Po očištění pleti aplikujte krém na obličej a krk 1x denně.

Upozornění: Tento produkt obsahuje alfa hydroxykyseliny (AHA), které mohou zvýšit citlivost pokožky na sluneční záření. V případě pobytu na slunci tedy po aplikaci tohoto produktu použijte také krém s ochranným slunečním faktorem a vyhýbejte se přímému slunci. Přípravek není vhodný pro osoby s přecitlivělostí na kyselinu glykolovou.

Krém je určený pouze pro zevní použití. Dbejte na to, aby nevnikl do očí. Při zasažení očí přípravek důkladně vypláchněte vodou. Pokud se objeví vyrážka nebo podráždění, přerušte jeho používání. Uchovávejte krém mimo dosah dětí. V případě jeho požití vyhledejte lékařskou pomoc.

Podrobnosti o Neostrata High Potency Cream najdete na www.tarsio.cz. Společnost TARSIO Medical s.r.o. je výhradním distributorem vybraných značek lékařské kosmetiky pro Českou i Slovenskou republiku.

6437fb5ed3b35obrazek.png

Buďte s námi a získejte jedinečný krém Neostrata High Potency Cream v hodnotě 1 359 kč!

Zahrajte si v úterý, středu, čtvrtek či pátek samolodě do 45 tahů včetně!

Hrát můžete od úterý 6. 6. do čtvrtka 9. 6. 2023 do 23.59 hodin!

Turnaje najdete, najdete ZDE

Každý den vyhraje jedna z vás, která odehraje samolodě do 45 tahů!

Výhry:

  • Úterý: Jedinečný krém Neostrata High Potency Cream v hodnotě 1 359 Kč
  • Středa: Jedinečný krém Neostrata High Potency Cream v hodnotě 1 359 Kč
  • Čtvrtek: Jedinečný krém Neostrata High Potency Cream v hodnotě 1 359 Kč
  • Pátek: Jedinečný krém Neostrata High Potency Cream v hodnotě 1 359 Kč
Reklama