Každá z nás to zná ... otevře pračku vypraného prádla a nemůže věřit vlastním očím. To prádlo má jinou barvu! Ne, že by bylo všechno růžové … ale prostě vypadá jinak.

 

Říkáte si: „Přeci nejsem tak hloupá, abych míchala dohromady prádlo všech barev, nebo prala v lázni nevhodné teploty!“

Zahlodá červík pochybnosti: „Nedala jsem nesprávný prášek?“

Inu nedala, všechno bylo správně, tak co se stalo? Nevím, nepátrám…

 

Stejně je to neštěstí, ten nový pěkný svetřík je nějaký umolousaný, barvy ztratily lesk a jasnost. Mnohdy si ani neuvědomíme, že při praní barevných oděvů se zbytky barvy vypírají a mohou se přenést  do barev jiných praných oděvů. Barvy se mezi sebou míchají, ztrácí lesk a svůj původní vzhled.

 

Pro tyto katastrofy jsou jako stvořené nové utěrky Iberia Protect.  Zbytky barvy absorbují, ta zůstává v utěrkách a nepřenáší se na další oděvy. Stačí pouze naplnit pračku prádlem, přidat prací prášek, vložit utěrku Iberia Protect do bubnu pračky a spustit  prací program. Utěrku můžete použít při jakémkoliv pracím cyklu a při jakékoliv teplotě. Po skončení pracího cyklu si můžete ihned porovnat výsledek. Do jednoho pracího cyklu stačí vložit pouze jednu utěrku.

 

Celé balení Iberia Protect obsahuje 10 ks samostatných utěrek. Do každé prací lázně se tedy vkládá jedna nová, čistá a nepoužitá utěrka.

Doporučená maloobchodní cena jednoho balení je 99,00 Kč. Zdá se Vám cena příliš vysoká?  Ve srovnání s hodnotou vašeho prádla, kde barvy zůstanou stále jasné a zářivé, je cena téměř zanedbatelná.

O deset balíčků utěrek Iberia Protect můžete soutěžit ZDE .

Reklama