SVOBODA A FANTAZIE
 
Svěží a povznášející vůně Santorini Sunrise je inspirována čistou radostí z pobytu na ostrově s přáteli, kde se fantazie stává skutečností a kde je možné cokoli. Zářivě modré moře tvoří úžasné pozadí pro zářivě bílou architekturu, ve větru se vznáší vůně rozkvetlých květin a každý nový den je příslibem vzpomínek, které přetrvají navždy.

6419a4f9adc93blobid0.jpg
 
Návykový sorbet mandarinky a bergamotu přináší do úvodních tónů vůně šťavnatou svěžest, kterou umocňuje zářivá ženskost okvětních lístků jasmínu. K povznášejícímu pocitu této limitované edice toaletní vody přispívá i aromatický výbuch granátového jablka a smyslných zrnek růžového pepře, zasazených do hřejivého základu z lehkého, sluncem políbeného pižma a krémového santalového dřeva.
 
Veganskou vůni zkomponovalo zručné duo parfumérů: Mylène Alran a Benoist Lapouza. Společně se jim podařilo vytvořit ovocně-květinovou vůni, která zachycuje pocit svobody, štěstí a radosti ze života, který může přinést pouze léto.
 
Elegantní flakón ESCADA je v této nové edici vyveden v gradientním laku tmavě modré barvy moře, který odráží kolorit ostrova. Design doplňují tři květy bugenvileje v kontrastní zářivě růžové barvě, zatímco krabičku zdobí barevná ilustrace inspirovaná ikonickou architekturou Santorini při východu slunce.

6419a4a1c3090blobid0.jpg
 
Nekonečný řecký ráj, který je možné sledovat na Instagramu, je zachycen na úžasných snímcích plných živých barev, protože ESCADA poprvé odhaluje kampaň založenou pouze na fotografiích.

Santorini je jen první z mnoha dalších slunných destinací, které nás čekají, protože fantazie ESCADA pokračuje každoročními setkáními v nové kolekci Escaping with ESCADA. Zůstaňte s námi a buďte připraveni připojit se k dalšímu útěku!
 
Nová vůně Escada Santorini je k dispozici od 1.3. 2023 výhradně v síti parfumérií Fann.cz o velikostech a cenách:

  • 50 ml:  1 640,00 Kč
    30 ml:  1 150,00 Kč