Diana Kobzanová

cl.jpg
Foto: Profimedia

Se svým hokejistou Michaelem Frolíkem žije modelka v zahraničí, a tak pro ni bylo velmi jednoduché utajit, že čeká dítě. U první dcery radostnou novinku prozradila až po jejím narození a u druhé šla s pravdou ven dva týdny před porodem.

Jessica Biel

1.jpg
Foto: Shutterstock

Koronavirová pandemie nahrála slavnému manželskému páru. Určitě i díky omezeným možnostem pohybu se jim podařilo před veřejností utajit celé těhotenství populární herečky. Když v roce 2020 unikla informace, že Jessica Biel porodila druhého chlapce, všichni byli překvapení. Chlapeček dostal jméno Phineas.

Alexis Bledel

3.jpg
Foto: Shutterstock

Herečka Alexis Bledel alias Rory ze seriálu Gilmorova děvčata si své soukromí opravdu pečlivě střeží a snaží se svůj život udržet mimo média, což se jí docela daří. O svatbě v roce 2014 informovala sama až po dvou měsících. A narození syna v roce 2016 prozradila, když mu bylo půl roku.

Kristína

profimedia-0482135640.jpg
Foto: Profimedia

Stejně jako ostatní umělci nemohla slovenská zpěvačka kvůli pandemii nějakou dobu vystupovat, a tak se rozhodla, že je ideální čas na miminko. I jí se podařilo utajit celé těhotenství a o radostnou novinku, že se stala matkou, se s veřejností podělila až měsíc po porodu. Chlapeček dostal jméno Radoslav.

Naomi Campbell

shutterstock-665222986.jpg
Foto: Shutterstock

Informaci, že je matkou, zveřejnila jedna z nejslavnějších topmodelek letos v květnu na svém instagramovém profilu. Sdílela tam fotku ručičky své holčičky. Zatím ale není jasné, jestli miminko odnosila sama, nebo zvolila cestu adopce či náhradního mateřství.

Amanda Seyfried

shutterstock-123076558.jpg
Foto: Shutterstock

Hvězda filmového muzikálu Mamma Mia! porodila syna Thomase loni v září. A pandemie jí opět umožnila tajnůstkařit. Ani hereččini skalní fanoušci totiž o jejím těhotenství nevěděli.

Cameron Diaz

60b48b2342eefshutterstock-79334272.jpg
Foto: Shutterstock

Blonďatá herečka dlouho neměla mateřství na seznamu svých priorit. První dítě tak přivítala až ve 47 letech. V roce 2020 světu představila dceru Raddix Madden. O jejím těhotenství ale nikdo neměl ani potuchy a vzhledem k jejímu věku je dost pravděpodobné, že dceru odnosila náhradní matka.

Zdroj: Mirror, Instagram, People, iDnes, Tyden

Reklama