průtokoměr GardenaNechcete již plýtvat s vodou či přelévat rostliny? Pořiďte si inovativní průtokoměr Gardena. S pomocí této novinkybudete mít množství spotřebované vody plně pod kontrolou - na základě informací z průtokoměru totiž můžete kdykoli během zalévání rychle zareagovat a odpovídajícím způsobem přizpůsobit průtok vody. Výsledkem systematického a přesného zavlažování s průtokoměrem je tak nižší spotřeba vody, což ocení nejen vaše peněženka, ale také životní prostředí. Díky údajům z průtokoměru rovněž zefektivníte dávkování hnojiv, už se nebudete muset řídit pouhým odhadem nebo zdlouhavým odměřováním pomocí kyblíků.

Průtokoměr zobrazuje aktuální průtok vody v litrech za minutu, spotřebu vody za jedno zalévání, denní spotřebu nebo odběr vody za celou sezónu. Vše se pohodlně ovládá prostřednictvím jediného tlačítka, potřebný údaj se zobrazuje na velkém a přehledném displeji. Samotné použití tohoto inteligentního pomocníka je velmi snadné, stačí jej pouze nasadit na vodovodní kohoutek, čerpadlo, postřikovací sprchu nebo třeba zavlažovač a připojit hadici.

Průtokoměr je poháněný mikrotužkovou baterií, jejíž stav se zobrazuje na displeji. Vedle přesného a spolehlivého měření se vyznačuje robustní konstrukcí a tedy i vysokou odolností, dokonalou těsností a dlouhou životností.

průtokoměr Gardena

Doporučená maloobchodní cena průtokoměru Gardena je 530 Kč včetně DPH.

www.gardena.cz

 

Reklama