Díky slevám si občas můžu já nebo manžel a dcera koupit něco značkového, takže pravidelně hlídám slevy např. ve sportovních obchodech se značkovou módou, i když v malých městech si někdy prodejci myslí, že když dají 10% slevu v posezonním výprodeji, že se z toho asi "zblázníme" radostí.

 

Takže pravidelně vyrážíme do větších měst na sezonní výprodeje, tam jsou slevy i 50-70 %, což už je znát. Naše rodina to spojí i s výletem nebo návštěvou známých, takže se spojí příjemné s užitečným a je to tedy i skvělá relaxace. Všem čtenářkách vřele doporučuji. Taky je to vlastně dobrodružství, protože předem nevíte, co pěkného seženete.

Před Vánocemi, které se kvapem blíží, jsem se domluvila s kámoškou, že zajedeme do naší metropole, už se moc těším, protože ona zná nejrůznější zastrčené krámky, kde se dá dobře a levně nakoupit.  Všem čtenářkám přeji "úspěšný lov" jak už při výprodejích, tak při nákupech před Vánocemi, stejně tak redakci Žena-in.

Ahojky Vaše helip


Milá helip, díky. Vím, že se mnou polovička čtenářek nebude souhlasit, ale já vám dávám za pravdu. Mám velice ráda výprodeje značkové módy. Nejlépe se slevou 70 %. Přiznávám, že mám trochu  výhodu, jelikož v hlavním městě bydlím. No nekupte šaty do divadla za 30 % původní ceny! Že je nepotřebuji?? Stály 600 Kč, a proto jsem je musela mít. Nádherná forma relaxace.

Za váš příspěvek vám posílám malý dáreček - prášky Pharmaton Activit, které působí proti únavě. Až půjdete nakupovat do metropole, budou se hodit.

 

redakce@zena-in.cz

 

Pište na téma slevy.

Reklama