Tento příběh se stal v roce 1999.

Tehdy na našem pracovišti byl zaveden internet a já, do té doby informatikou nedotčená, jsem zvládala mnohé řešit díky tomuto vynálezu a dělat poradnu všem kolegyním. Snad neexistovalo nic, co jsem přes net nesehnala.

V té době, na jaře, mě vyhecovaly holky, ať seženu přítele pro naši kolegyni (55letá bezdětná paní, vdova).

Ona byla zvyklá žít sama a nic na tom nechtěla měnit. Ale právě to jaro mě vyhecovalo a já se jala s jejím svolením hledat, tzv. to nechala na mně.

Přes různé seznamky jsem odpověděla na jeden jediný inzerát, 58letý vdovec hledal přítelkyni. Odepsala jsem.

Ani on neovládal net, a tak jsem si celou dobu dopisovala s jeho dcerou (přes půl republiky).

Šli spolu 1x na kafe, a pak se neozval. Až půl roku poté přišla kolegyně po svátcích s úsměvem na rtech, ozval se, strávili spolu svátky, přistěhoval se do stejného města.

Nebudu to protahovat, dnes bydlí spolu.

Při prvním setkání s ním mi napřed místo pozdravu poděkoval za Janinku. Neviděla jsem šťastnější dvojici, láska kvete v každém věku.

velka-dasa

Milá "dohazovačko" velka-daso,

uvědomujete si to vůbec? Blíží se jaro! Aby se Vám neozvalo několik kamarádek nebo žen-in se žádostí, abyste je s někým neseznámila :-). Přeji Vaší kolegyni a jejímu partnerovi, aby jim společné štěstí dlouho vydrželo. Někdy člověk potřebuje doslova nakopnout, aby ukončil svoji samotu. A Vám se to "nakopnutí" opravdu povedlo - gratuluji!

Milé ženy-in,
přeji vám příjemné čtvrteční ráno. Jak se vám vstávalo? Pokud to nebylo nejlepší, doufám, že vám alespoň na začátku dne dodá trochu optimismu právě příběh od velke-dasy se šťastným koncem.

Chcete si udělat ještě větší radost a získat od Ženy-in dáreček?

Pak máte dvě možnosti:

1) napsat nám příspěvek na adresu redakce@zena-in.cz na téma Inzerát. Na konci nejzajímavější příspěvek odměníme.

2) zúčastnit se dnešní soutěže, jejíž pravidla za okamžik vyjdou - v následující novince.
Reklama