V Brně se uskutečnila dražba fotek známých a celkem se povedlo vybrat příjemných 145.000 Kč pro Fakultní nemocnici Brno. Nechyběl ani Miroslav Kolenyak, který přivezl z Mister Universe první místo v podobě nejlepšího těla.

2. Muž roku Adam Klavík se věnuje charitě a spolu s kamarádkami Danielou a Alenou uspořádal a zorganizoval focení známých tváří jako jsou Inna Puhajková, Ilona Csáková, Tereza Fajksová, David Novotný, Pavla Vitázková s dětmi nemocných cystickou fibrózou.

V Brně se uskutečnila dražba těchto fotek a celkem se povedlo vybrat příjemných 145.000 Kč pro Fakultní nemocnici Brno - oddělení dětí nemocných cystickou fibrózou. Slavnostní večer uváděla Gábina Partyšová a fotbalista Petr Švancara. Večera se zúčastnil Pavel Novotný, který zkoušel napodobovat i pořadatele Muže roku Davida Novotného (na jedné z fotek v naší galerii níže).

Inna Puhajková: „Ráda jsem udělala dobrou věc, hlavně když to pomůže dětem, byla to pro mě maličkost dodává Puhajková, která se objevila i jako modelka při módní přehlídce v Brně.“

Adam Klavík: „Chtěl bych to udělat jako tradici pro Brno a v současné době zvažuji, že bych nějakou podobnou akci rád připravil i v Praze.“

3. Muž roku Miroslav Kolenyak přivezl z Mister Universe první místo v podobě nejlepšího těla - Mister Universe Best Body, „je to úspěch,“ říká Miroslav, který se vrátil z Dominikánské republiky. Byl tam zastoupeno více jak 40 států.

„Tuto licenci mám zcela poprvé a hned tam je úspěšný český reprezentant,“ prozradil pořadatel Muže roku David Novotný.

Miroslav Kolenyak navštívil řadu místních ostrůvků, aqua park a další zábavné parky, nebyla to však jenom zábava, v Dominikánské republice se koná touto dobou i fashion week, kde všichni finalisté předváděli kolekce návrhářů.

Ještě před odletem stihl vyfotit fotograf Petr Kurečka sexy fotky Miroslava Kolenyaka na finále. „Focení s Mírou bylo pro mě zábavou,“ říká Petr Kurečka, jeden z nejznámějších fotografů a také zakladatel kalendáře Proměny. Sexy fotky od Petra Kurečky zaujaly i porotu a nakonec se Míra dostal i do Top 12 ze všech soutěžících a do České republiky veze trofej - nejlepší tělo na světě!

FOTOGALERIE 16 snímků

Reklama