Lepší přijít o něco později než neupravená!
Že vám to přijde směšné, protože se nemá soudit kniha podle obalu? Vězte ale, že na vzhledu záleží. Vy byste přeci také nebyla ráda, kdyby na místo určené dorazil zanedbaně vyhlížející muž. Řekla byste si, že jste mu nestála za to, aby se upravil, naopak je to stejné.

Nepoužívejte věty holé!
Z tohoto bodu nebudou nemluvné ženy nadšené, ale je to tak. Muži nemají rádi, když se jim odpovídá stroze. Nikdo by nechtěl dostávat odpovědi na své otázky základní skladební dvojicí, ani vy. Nemusíte ale zase nesmyslně povídat o všech možných i nemožných věcech. Jeho vážně nezajíma, že si Lada koupila džíny, které jí absolutně nesedí.

Čisté boty a nehty jsou základem!
O tom svědčí slova Lukáše: „Jednou jsem s jednou takovou „princeznou“ šel na rande. Ty její zablácené boty, nekomentoval jsem to. Pak jsem se podíval na ty hrozný nehty, to už jsem věděl, že je všechno špatně. Pak jsem si začal všímat i jiných věcí. Zhnusila se mi.“

Buďte v pohodě, ale na úrovni!
Být uvolněná a svá, to je tajemství úspěchu. Důležité ale je, abyste našla ten správný balanc a nepřepískla to. Rozjívená, vulgární a hlasitá dívka muže děsí. Buďte kultivovanou dámou. Své pravé bláznivé já mu ukažte až později.

Pozor na sarkastické narážky!
Kousavé průpovídky jsou možná vaší doménou, ale to si nechte mezi kamarády, na první rande se to opravdu nehodí. Muže tím nepobavíte, možná právě naopak.

„Proč sis vybral mě?“
Věřte si. Pozval vás přeci na rande, takže jste ho něčím okouzlila. Nekažte si to nízkým sebevědomím. „Nechápu, že se některé ženy musí tak ponižovat, to mě vždy odradí. Mně se líbí ženy pevné v kramflecích, nebo alespoň ty, co si na to hrajou,“ vysvětluje Ondra. Na druhou stranu, až moc sebedůvěry taky není na místě. Jste jistě úžasná, ale neříkejte mu to. Ať to pozná sám.

Nedávejte na odiv svou soběstačnost!
Je sice chválihodné, že jste sama se sebou šťastná, to i bez muže, ale tohle páni ve většině případů neradi slyší. Zkuste se vžít do něj, byla byste nadšená, kdyby vám dotyčný řekl, že ženskou k životu nepotřebuje: Určitě ne.

„Chci mít děti. Hned!“
Přirozeně pociťujeme tikání biologických hodin, to je příroda. Pokud se vám ale protějšek zamlouvá, chtěla byste ho ještě vidět, tohle na něj nevytahujte. Prozraďte, že jednou je určitě chcete mít, a plynule přejděte na téma další. Nemusíte říkat, jak se budou jmenovat, protože to už dávno víte, stejně tak, jako kde budete rodit atd.

Nehledejte na něm chyby!
Některé ženy si ihned začnou všímat nedostatků. Co se ale zaměřit spíše na pozitiva? Je pozorný, hovorný, vtipný, báječné! Že mu při úsměvu jsou hodně vidět dásně? Vem to čert. Pokud se nejedná o zásadní vadu na „kráse“, dejte tomu šanci. Znáte to, tak dlouho vybírala, až přebrala.

Čtěte také: