Jakmile se mi chce spát, což je téměř pořád, jsem schopná usnout kdekoliv. Dokážu usnout na měkké posteli, na tvrdé posteli, na vodní posteli, vždyť ona to ani nemusí být postel, kde já dokážu usnout. Usnu na gauči, na židli, ve vaně, v křesle zkroucená i v křesle s nožkama nahóře, v šalině, v autobusu, ve vlaku, v autě na zadním sedadle, v autě na předním sedadle, v autě za volantem raději nespím, i když bych toho schopná byla. Umím usnout v divadle, u televize, v kině mi má vášeň pro filmy spát nedovolí.

Taky klidně usnu s chlapem, bez chlapa, s plyšákem i bez plyšáka. Spím na rovrzané palandě, na dece při opalování, ve spacáku bez karimatky, ve spacáku na karimatce a dokonce jsem usnula i tehdy, kdy jsme byli pod jedním spacákem dva.

Ale musím se přiznat - nejlepší to je stejně doma, ve své postýlce a ve voňavých peřinách :-).

Vaše Heather


Děkujeme za pěkný příspěvek :).

No, já taky usnu téměř kdekoliv, ale nevyspím se :). Ono budit se pak s krkem do divnýho úhlu, s otlačenejma kyčlema... Ale nejlíp se vyspím pod širákem, na měkkém jehličí nebo listí, když je jasná hvězdná obloha a není moc zima. A strašně mě uklidňuje praskání ohně...

Kde se nejlíp vyspíte Vy, ženy-in? A s kým? A kde a s kým naopak ne? Napište mi o tom na redakce@zena-in.cz!