5e9da7068d8aaobrazek.png
Současná situace, kdy jsme všichni víceméně uvězněni doma, před nás staví nové výzvy. Naše domovy se proměnily v kanceláře i školní třídy a navíc chceme zůstat ve spojení se světem. To všechno není bez kvalitní techniky možné. Zcela jistě se proto neobejdete bez univerzálního notebooku, který bude moci využívat celá rodina. Máme pro vás několik tipů od společnosti ASUS, které splní vaše očekávání, aniž by přitom zruinovaly váš rozpočet. Ty nejlevnější začínají v cenové hladině už od 5000 Kč.

Představujeme univerzální notebook ASUS X543UA

Je hezký, dá se pořídit ve více barvách a hlavně není nijak drahý. Právě takový je notebook ASUS X543UA, který teď najdete v obchodech za rozumných 12 990 Kč. Tento elegán naprosto spolehlivě vyhoví požadavkům každého v rodině. A je přitom jedno, zda sedíte doma, na zahradě nebo třeba ve vlaku či autě při cestě za prací nebo zábavou. Stane se parťákem, kterého si zamiluje celá domácnost. Nejen vy možná oceníte jeho vychytávky:
5e9da6b945d08obrazek.png

  • Už na první pohled zaujme decentním vzhledem, jemuž dominuje kartáčovaný plast ve stříbrné nebo šedé povrchové úpravě, která jen tak neomrzí.
  • Ač nabízí pevnou konstrukci, velikostí to není žádný obr – s hmotností pouhých 1,9 kg se vejde do každé tašky či větší kabelky a při přesunech se s ním nenadřete.
  • Díky použitému procesoru a rychlému SSD disku nebudete muset na nic čekat. Přehrávání filmů, seriálů nebo hudby bude svižné a bez sekání. Vaši potomci si mohou dopřát i nějaké ty hry.
  • O pěknou podívanou se stará hezký displej se standardní úhlopříčkou 15,6 palců. Oceníte funkci pro ochranu vašich očí před únavou.
  • Pomocí HDMI konektoru jej snadno propojíte s každou chytrou televizí, díky čtečce microSD karet snadno a rychle přenesete jakákoliv data jak do, tak i z notebooku. Nechybí ani další konektorová výbava pro připojení tiskárny, myši nebo externího disku.
  • Výborný zvuk s hutnými basy a čistými vokály tak, jak to má každý rád, zajistí technologie ASUS SonicMaster s vylepšením AudioWizard.
  • Pro ty z vás, které nerady pracují s myší, je tady citlivý a přesný touchpad s okamžitou reakcí, podporující dotyk více prsty současně i inteligentní gesta pro intuitivní ovládání.
  • Psaní na ergonomicky rozvržené klávesnici je radost, díky příjemné odezvě kláves nebude ani psaní dlouhého textu nebo vyplňování výživné excelové tabulky utrpením.

Další naše tipy na univerzální pomocníky ASUS:
ASUS VivoBook E12 E203MA, šedý 5989 Kč
ASUS VivoBook E12 E203MA, bílý 6390 Kč
ASUS VivoBook M412DA, stříbrná 9990 Kč

Kompletní nabídku, kterou vám chceme doporučit, najdete na CZC.cz.
5e9da738edf56obrazek.png

Reklama