Naše zdraví a optimální hmotnost má každou zimu zdatné protivníky: vánoční a silvestrovské hodování, málo sluníčka a počasí nepřející aktivnímu sportu a pohybu venku. Svému tělu však můžeme pomoci vítězit i v zimních měsících. Sportem, střídmostí a účinným přípravkem z lékárny, který usnadňuje zdravé hubnutí.

Corectia C.L.A. TrioActiveVíte, že podle výzkumů až 75 procent žen není spokojeno se svou postavou? Vadí nám nejčastěji velké boky, stehna, malá prsa, povislé bříško a mnoho dalšího. Problémem ale je, že do pravidelného pohybu a změny životosprávy se nám většinou moc nechce. A přitom stačí málo. Měli bychom jíst jen tolik, kolik spálíme. Propadnout třeba zumbě, spinningu, rychlé chůzi anebo jinému aktivnímu pohybu, který tělu napomůže k vyššímu spalování tuků. Dobrou službu nám při shazování nadbytečných kil poskytnou také kvalitní přípravky z lékárny, které podporují odbourávání podkožního tuku.

Jedním z nejúčinnějších je  Corectia C.L.A. TrioActive, doplněk stravy, který podporuje zeštíhlování, zpevňování a formování postavy. Unikátní kombinace látek, které obsahuje, významně napomáhá odbourávat a spalovat tuky při zachování nebo posílení svalové tkáně. Organický chrom v Corectia C.L.A. TrioActive pomáhá optimalizovat hladinu cukru v krvi a omezuje pocit hladu. Přírodní látka C.L.A. (konjugovaná kyselina linolová) podporuje proces zeštíhlování a tvarování postavy. Účinnost obou látek ještě umocňuje výtažek ze zeleného čaje, který podporuje spalování neuloženého tuku.

Corectia C.L.A. TrioActive vám pomůže udržet rovnováhu mezi svalovou a tukovou hmotou v těle. Navíc snižuje chuť k jídlu a potlačuje pocit hladu, takže pro vás hubnutí bude mnohem snazší. Zahoďte myšlenky na radikální diety, při kterých si jen ověříte fungování jo-jo efektu. Nejlepší je upravit svůj jídelníček, více se hýbat a své hubnutí umocnit přípravkem Corectia C.L.A. TrioActive. Nastartujte nový rok štíhlejší a zdravě sebevědomá.

Vsaďte na Corectia C.L.A. TrioActive!

  • Podporuje odbourávání podkožního tuku
  • Příznivě působí na zpevňování a tvarování postavy
  • Snižuje chuť k jídlu a potlačuje pocit hladu

Doplněk stravy Corectia si můžete objednat v našem e-shopu zde: www.corectia.cz

Reklama