Vánoce jsou plné spěchu a složitých příprav, pečení a vaření. Usnadněte si to pro letošek se spotřebiči Eta, pečení pak bude radost. „V Albertu víme, jak jsou Vánoce hektické a přípravy dobrých pokrmů zaberou spoustu času. Proto jsme mysleli na zákazníky a snažili se jim letošní pečení trochu usnadnit. Ve sběratelské kampani tak nechybí ponorný mixér, kuchyňský robot, ruční šlehač, nerezová varná konvice nebo pekárna,“ komentuje kampaň Kateřina Hanušová, z oddělení marketingu obchodů Albert. Produkty českého výrobce domácích spotřebičů Eta mohou zákazníci získat se slevou až 58 % a vybírat mohou z 10 položek.

618ced9054d37blobid0.jpg

Kvalitní nůž základem každého kuchaře

„Každoročně nejsložitější na Vánocích je porcování kapra. I proto jsme do naší sběratelské kampaně zahrnuli profesionální nože značky Fiskars, se kterými to bude hračka“, doplňuje Kateřina. Tyto nože jsou vyrobeny z vysoce kvalitní japonské oceli a mají ergonomicky tvarovanou rukojeť. Vybírat lze ze tří sad nožů po dvou, třech či pěti kusech. K dostání jsou se slevou až 40 %.

Když děti nechtějí pomáhat v kuchyni, stavebnice je zabaví

Jako každý rok je i letos na Vánoce v nabídce několik druhů ministavebnic Lego i větších stavebnic Lego Classic či Duplo a nově také Creator. „Mysleli jsme od malých až po starší děti, aby si každý mohl postavit na Vánoce tu svou stavebnici a nerušit tak rodiče při přípravě vánočních oslav,“ doplňuje závěrem Kateřina. Pod značkou Lego najdou zákazníci v kampani 17 produktů (4 velké stavebnice a 13 ministavebnic), které při uplatnění bodů získají se slevou až 79 %.

a1.jpg

Průběh kampaně

Za každých 200 korun vynaložených na nákup zboží obdrží zákazníci v obchodech Albert jeden bod. Bod navíc lze získat i za partnerské produkty, které jsou označeny vždy v aktuálním letáku či za platbu kartou Visa. V této kampani sbírají zákazníci celkem deset bodů, z toho Albert dává dva body jako dárek při využití klasické papírové kartičky. V případě sbírání bodů v aplikaci Můj Albert získají zákazníci předvyplněné a platné body tři.

Věrnostní kampaň probíhá v obchodech Albert od 10. listopadu 2021 do 4. ledna 2022 , nebo do vyčerpání zásob. Více informací, přehled produktů a úplná pravidla najdou zákazníci v informačních letáčcích, v aplikaci Můj Albert, obchodech Albert nebo na webových stránkách www.albert.cz/lego, www.albert.cz/noze a www.albert.cz/eta.

Reklama