Čtenářka Ifulinkaa se zamyslela nad tím, jak zařídit, aby člověk pochvaly přitahoval a nedá se s ní než nesouhlasit.

Hezký den !
Jak se dnes cítíte? Krásní? Spokojeně vyspaní do růžova? Pak se na vás možná více kolemjdoucích usměje a vy nabudete pocitu, že vám to dnes sluší. Ano s úsměvem a sebevědomím člověk zkrásní. Smějte se hodně! (Na svět, ne někomu.) Když jdete do práce (či kamkoliv jinam) zamračení, kolik lidí se na vás s obdivem podívá?
Mně lichotí, když svou poznámku na mou osobu někdy myslí opravdu vážně. Chápu, že teta, která mne vidí dvakrát do roka mi chce udělat radost. Vidí mne v zimní bundě navlečenou, abych neumrzla a v létě mi pak poví, že jsem jistě zhubla... Má pravdu, shodila jsem... kila oblečení zateplujícího. Milé, ale nevěřím jí.
 Ovšem radost mi teď udělalo konstatovaní mých známých všimnuvších si drobné změny. Pár kilo jsem skutečně shodila, trochu poupravila účes a pozměnila šatník. Oni mě upozornili, že vědí o změně k lepšímu, mé srdce zaplesalo a hned se lépe vstávalo.
Za mladých let, v dobách táborových lásek... Pamatujete, v jakém okamžiku přeskočila mezi puberťáky ta správná jiskra? Většinou v noci. Noční bojovky, táboráky, hlídky... Každému sluší přítmí, zaniknou nedostatky a vyniknou přednosti. Je to můj pocit i má zkušenost.
Nejsem vyloženě kráska, ale jsem se sebou spokojena. Když mne někdo chválí, líbí se mi to. Kritiku taky přijmout umím. Ale nemám ráda „pochvalu“, možná dobře míněnou, na mé poprsí. Jsem obdařena dobře, na můj úsudek hodně. Jak závidím všem, co mají slušné dvojky... Tak málo starostí...
Na závěrtest posílení sebevědomí.

Test

Milý a pochvalný den přeje Ifulinkaa
Text nebyl redakčně upraven


Děkuji Ifulinkoo za příspěvek, když jsem četl o té noční bojovce a přednostech, tak jsem jako správný muž lehce přimhouřil oči a zasnil se nad přednostmi, které jsem nejen v lese v přítmí viděl. A vy mi o tom hned vzápětí píšete.

Buďte ráda za své přednosti, vždyť i v pohádkách ženu dělá poprsí. Viz následující video:

A jak to máte s lichotkami vy ostatní?

  • Vzpomínáte na nějakou?
  • Jste ráda polichocena?
  • Nebo se lichotek bojíte?

Můžete to sdělit mně a našim čtenářkám v rámci dnešního tématu dne.

Pošlete mi své příběhy a vzpomínky na redakční mail:

redakce@zena-in.cz

a získejte poukázku do zlatnictví ve vašem městě za 1 000,-

Tou odměním tu z vás, která mne nejvíce zaujme, pobaví, rozesmutní, či rozesměje. Prostě zaujme.