Získat titul České Miss je rozhodně velmi prestižní záležitost. Většina si myslí, že bude mít život jako v bavlnce a nebude muset hnout ani prstíkem, opak je však pravdou, naše nová Miss Gabriela Franková neví, kam dřív skočit.

foto 3

Díky získání nového titulu se musí účastnit různých akcí, jako byla například včerejší akce s názvem „USMÍVEJ SE, BUDEŠ KRÁSNĚJŠÍ“,  kdy Gábina v šatech, s korunkou a šerpou si vybírala kolemjdoucí, kterým rozdávala papírový úsměv na tyčce. Každý, kdo opětoval krásné blondýnce úsměv, dostal od hostesek vzorek zubní pasty Signal White Now Gold. Vše se natáčelo pro spot, který se brzy objeví na youtube.

S úsměvem na tváři jsou lidé mnohem krásnější.

foto1

Nedalo mi to, abych se Gábiny nezeptala na pár otázek ohledně jejího zářivého úsměvu, který mě opravdu omráčil.

Spousta lidí má ze zubařů hrůzu, jak to má Česká Miss? Bojíte se zubařů?
Ne. Já k zubaři chodím ráda, protože jsem vždycky o zuby pečovala. Maminka mi hlavně vždycky říkala, že si musím čistit zoubky, že pak budu mít u zubařů méně problémů a ono se to vyplatilo. Vždy, když jdu k zubaři dostanu pochvalu, takže nemám problém.

Gábi, máte krásně bílé zuby, věnujete jim nějakou speciální péči?
Čistím si zuby třikrát až čtyřikrát denně, používám na ně pastu s okamžitým bělicím účinkem Signal White Now Gold a také vyhledávám různé další bělicí procedury, jelikož piju hodně kávu a černý čaj, což není na zuby dobré. Snažím se tedy mým zubům dopřát jen to nejlepší, přece jen můj úsměv je pro mou práci velmi důležitý a zakládám si na něm.

foto 2

Reklama