Jako maminka dostávám také miloučké dárky. Takové ty úžasné obrázky a výtvory, které jsou nesmírně cenné a zahřejí u srdíčka.
 
Má holčička je veliký tvořivec. Nedávno jsem dostala krásně zabalený balíček a výraz v její tváři značil, že jde o opravdový skvost. Jaké bylo mé překvapení, když jsem vybalila  SUKNI pro maminku!!! (dva vystřihlé větší kusy látky /něco jako čtverec - látka typu "hurá na Tahiti"/ sešité na stranách sešívačkou na papír a pomalované fixou). Tam, co měl být pas, byla sešívačkou přišitá stuha. Bylo to úžasné! Moc mě to dojalo a neodolala jsem si ji zkusit. A představte si, že mně byla!
 
Jenom nevím, co odvětit, když se dcerka ptá, proč ji nenosím do práce. Většinou se z toho nějak vylžu, ale JEDNOU si ji budu muset vzít :-)
 
Pískle 
 
 
:o))) Nádhera! Úplně tu malou švadlenku vidím, jak pečlivě šije a šije... A Pískle... moc prosím. Až v té sukni JEDNOU půjdeš do práce, pošli nám fotku. :o)))
 
Díky za krásný příběh.
 
Máte i vy něco podobného ve svých pamětech? Sem s tím... dneska si tu právě o dárečcích a přáníčkách od našich dětí povídáme. redakce@zena-in.cz
Reklama