Televize již dlouho patří do našich domácností stejně samozřejmě jako lednice či pračka. Může být pro nás prostředkem k čerpání nových informací anebo slouží jen k relaxaci po celodenním shonu. Snad každá víme, jak příjemné je usadit se pohodlně do křesla a vychutnat si oblíbený pořad. Jenže, ne vždy odpovídá aktuální televizní nabídka naší náladě a ne vždy se nám podaří oblíbený pořad stihnout. Ideálním řešením této mnohdy „zapeklité“ situace je služba O2TV, která přináší zcela nový rozměr televizní zábavy.

 

Nenáročná televize pro náročné

Prostřednictvím „obyčejné“ telefonní linky vám O2TV nabídne široké množství televizních a rozhlasových kanálů a exkluzivní přístup ke stovkám filmů. Instalace je natolik jednoduchá, že si s ní poradí i ti méně technicky zdatní. Ke spuštění O2TV ve vaší domácnosti není potřeba žádných odborníků, vše hravě zvládnete sami, za pomoci tzv. samoinstalačního balíčku. Ten obsahuje jednoduchý návod a instruktážní film, jak službu aktivovat, a veškeré příslušenství, které k instalaci potřebujete. Pokud si netroufáte vše uvést do provozu samostatně, nainstaluje vám O2TV profesionální technik. V programové nabídce najdete široké spektrum kanálů, které uspokojí i toho nejnáročnějšího diváka. Vybírat můžete z kanálů filmových, rodinných, hudebních, dětských, zpravodajských, přes sportovní, naučné a dokumentární až po speciální vysílání pro dospělé. Pro starostlivé rodiče je v nabídce tzv. rodičovský zámek. Ten umožňuje zablokovat pořady a kanály, které by děti neměly sledovat.

 

Jde to i bez videopůjčovny

S O2TV si díky službě Videotéka můžete sestavit vlastní televizní program. Z pohodlí vašeho obývacího pokoje vybíráte stiskem jednoho tlačítka na dálkovém ovladači z bohaté nabídky filmů, seriálů, pohádek či dokumentů. A že je z čeho vybírat! V katalogu je nyní nepřeberné množství nejen současných, ale i starších filmových titulů. Objednané filmy budete mít k dispozici po dobu 24 hodin s neomezeným počtem shlédnutí. Už nemusíte ztrácet čas návštěvou videopůjčoven a dlouhým vybíráním. Prostřednictvím funkce Můj přehled uvidíte okamžitě přímo na obrazovce stav vašeho účtu i s tituly videotéky, které jste si vypůjčili.

 

Sledujte, až budete mít čas

S funkcí TV Archiv vám již nikdy neuteče žádný film, seriál či sportovní přenos. Zmeškané pořady můžete sledovat kdykoliv během následujícího týdne od odvysílání pořadu. Vstupovat můžete do archivu programů ČT1, ČT2, ČT24, ČT4 Sport a televize Prima.

 

Neskladujte papírové TV programy

Dalším užitečným pomocníkem je TV Průvodce, který vám umožní podle zadaných kriterií přímo na vaší televizi vyhledat programy jednotlivých televizních a rozhlasových kanálů. Zároveň zobrazí i detailní informace o pořadech.

 

Třetí dimenze ve vašem obýváku

Nově vám nyní služba O2TV přináší v sekci Videotéka přímo na televizní obrazovku 3D filmy. K jejich sledování nepotřebujete žádný zvláštní přístroj, stačí speciální 3D brýle, které dostanete zdarma. S nabídkou řady přírodopisných a cestopisných dokumentů tak získáte v pohodlí vašeho domova nové zážitky ve třetí dimenzi. V plastické třírozměrné podobně můžete nyní navštívit Vanuatu, Malajsii, Omán, Egypt, Namibii a safari v Indonésii. 3D archiv se bude postupně rozšiřovat o další trojrozměrné tituly. Více informací o nabídce 3D filmů a službě O2TV naleznete na www.cz.o2.com/o2tv.

 

Vyhrajte deštník O2! Do soutěže vstupujte i TUDY.