Pokud nestíháte a jste ve spěchu, tak nezoufejte: na displeji najdete stovky receptů, které jsou do 10 minut hotové. Dokonce máte díky funkci „v mé lednici” možnost přichystat jídlo jen z ingrediencí, které vám právě leží doma, stačí zadat potraviny do aplikace nebo na displej.

6481d527345d5blobid0.png
 
S Cook4me+ Touch (CY912831) můžete vařit nebo péct jídlo jako profesionál a okouzlit chuťové pohárky všech okolo. V hrnci s objemem 6 litrů připravíte pokrm až pro 6 osob, jednoduše vložte ingredience do hrnce a Cook4me+ Touch zvládne zbytek. O něco komplexnější recepty jsou vybaveny návodem krok za krokem videi i fotografiemi. V aplikaci máte celý jídelníček pohromadě, můžete si zde naplánovat recepty na následující dny a vytvořit nákupní seznamy.
 
Cook4me+ Touch nabízí 13 všestranných režimů vaření, včetně tlakového vaření s bezpečným automatickým uvolněním tlaku, bez rizika popálení. To navíc umožňuje urychlit přípravu pokrmu. V režimu opékání třeba předsmažíte cibulku na omáčku, maso a omáčky, podle typu receptu můžete využívat režim opékání, nebo třeba tlakového vaření. Vaření v páře je jednou z možných příprav zeleniny – každý postup zajistí jinou konzistenci a chuť. Praktická je i funkce udržení teploty po dokončení vaření, pokud nebudete jíst ihned po dovaření. Navíc ušetříte až 80 % energie oproti tradičnímu vaření! *

6481d57a10a8cblobid0.png
 
Kromě toho můžete díky dotykovému displeji naplánovat čas, kdy má hrnec začít vařit, a teplé jídlo na vás bude čekat v libovolnou hodinu. Aplikace umožňuje sledovat dobu vaření odkudkoliv z vaší domácnosti, díky tomu můžete při vaření zároveň odpočívat na gauči. Můžete si také oblíbené recepty uložit a vytvořit si tak svou vlastní kuchařku.


 
Cook4me+ Touch obsahuje hrnec na vaření, parní košík, dokoupit můžete formu na koláče, víko a skleničky. Všechny zmíněné součástky tlakového hrnce jsou vhodné do myčky, takže ušetříte čas při úklidu. Navíc Tefal garantuje opravitelnost Cook4me+ Touch po dobu 15 let.6481d53002929obrazek.png
 
Cook4me+ Touch je ideální pro každého, kdo se chce inspirovat novými recepty, chce šetřit energii a čas při vaření, ale stále chce jíst zdravě a chutně. Díky snadnému ovládání a širokému výběru receptů je Cook4me+ Touch dokonalým společníkem v každé kuchyni.
 
 *Oproti tradičním způsobům vaření. Test byl proveden v roce 2022 na přípravě brambor.

www.tefal.cz

www.homenadcook.cz

6481d509192c7obrazek.png

Reklama