Kosmetika společnosti Urtekram je plná pravých přírodních ingrediencí, které jsou jemné a šetrné k pokožce. Tato společnost cíleně vyrábí kosmetiku kvalitní, aby získávala i nadále certifikát od ECOCERT, jak je to u produktů Urtekram zvykem.

Sortiment byl donedávna soustředěn na kosmetiku tělovou, nyní ovšem přichází na trh novinka. Tou je nová řada Severská bříza, čítající i kosmetiku pleťovou. Vitalita a síla je získána ze speciálně vyrobeného extraktu z BIO březového listí. Již v minulosti se tento přírodní materiál využíval jako látka pro udržení přirozené krásy. Extrakt z březového listí poskytuje velké množství aktivních látek, které dodávají vlhkost jak pokožce pleti, tak pokožce těla a také vlasům. Není tedy divu, že se pokožka stává vyrovnanou, nepne se a je méně citlivá. Kromě extraktu z březového listí obsahuje řada Severská bříza také březový cukr (xylitol) a jeden z nejvýznamnějších vitamínů vůbec, vitamín C. Kombinací těchto složek s dalšími kvalitními funkčními přísadami je dosažen žádaný efekt a slibované účinky u každého výrobku Severské řady. Skladby všech produktů této řady vzrostly od samého počátku, a proto je nová řada brána jako inovace v kosmetice Urtekram. Dánští zástupci Urtekramu kladou zásadně důraz na ekologii. Řada Severská bříza je tedy novou generací ekologické péče a to rovnou se třinácti produkty.

urtekram

Vůně řady Severská bříza je příběh sám o sobě. Vybírala se jako doplnění kvalitních záměrů celé řady. Toto kritérium dalo za vznik opravdu unikátního rozměru. Při vývoji se čerpalo především s množstvím vložených zkušeností. Inspirací bylo pokračovat v konceptu severských zdrojů. Vůně je namíchána odborníkem na parfémy, aby bylo dosaženo optimálního poměru éterických olejů a přírodních aromat. Bříza je známá tím, že obsahuje spoustu vlastních vonných látek obsažených ve vlastní silici nebo také pryskyřici.

Tělová kosmetika řady Severská bříza se pyšní například Antibakteriálním mýdlem SB, které čistí a poskytuje pokožce také vlhkost díky příměsi aloe vera. Další novinkou je Extra zvlhčující krém na ruce SB obsahující tři zásadní složky pro oživení a zvláčnění namáhané pokožky rukou. Jsou jimi bambucké máslo, pupalkový olej a mandlový olej. Zmínku si zaslouží také Krémový deodorant SB, jehož přírodní účinné látky poskytují ochranu před nepříjemným zápachem, aniž by bránily kůži v přirozené vlastnosti pocení. Pupalkový a jojobový olej pečují o pokožku.

Vlasová péče zahrnuje dokonce několik druhů šampónů pro různé typy vlasů. Šampón na suché vlasy SB, proti lupům SB a pro normální vlasy SB. Inovací vlasové péče je ovšem Kondicionér SB. Je velmi zajímavý svým složením a účinky dokazuje po prvním použití. Vlasy po jeho nanesení ožijí, nejsou mdlé a získají lesk. Je to náš tip řady Severská Bříza!

Z pleťové kosmetiky by bylo na místě zmínit všechny její prvky. Čistící hydratační krém SB lze použít také k odstranění make-upu. Zanechá pokožku jemnou a hydratovanou díky rostlinnému glycerinu, oleji večerní prvosenky, mandlovému a jojobovému oleji. Zpevňující pleťové tonikum SB pokožku osvěží a dodá ji svěžest. Denní hydratační krém SB příjemně pleť vyrovnává, hydratuje a také ji zpevňuje.

Produkty kosmetiky Urtekram jsou všechny pod záštitou BIO certifikace, o které si můžete přečíst na stránkách www.urtekram.cz (nebo krátce www.urte.cz).

Reklama