ursula-corbeo.jpgFoto: Profimedia

Úrsula Corberó se narodila v roce 1989 v Barceloně. K herectví se dostala už jako malá. Ve 13 letech podepsala smlouvu na seriál Mirall Trencat. Do povědomí diváků se však dostala především díky seriálu Money Heist, který na Netflixu sklidil úspěch po celém světě.

ucesy.jpgFoto: Profimedia

Krásná herečka je jako chameleón, často mění vhled, ale vždy jí to neskutečně sluší. Krátké vlasy, dlouhé, černé, zrzavé, blond… Jen v seriálu Money Heist vystřídala rovnou tři účesy, od dlouhých vlasů až po střih „na kluka“. Mnoho žen jí může závidět její dokonalou postavu a perfektní rysy. Díky své kráse dostává herečka mnoho nabídek na spolupráci. Byla už tváří značek Maybelline, Calzedonia, Stradivarius a nově například také Bvlgari nebo nové kolekce diamantů Fiorever.

vlasy.jpgFoto: Profimedia

Díky popularitě, kterou si získala po celém světě díky seriálu Money Heist, upevnila svůj status ve světě módy. Její styl je vždy odvážný a elegantní zároveň. Vždy, když vystoupí na červený koberec, oslní všechny kolem. Stala se vzorem mnoha žen nejen ve Španělsku.

corbeo.jpgFoto: Profimedia

Co se týče mužů, španělská média mají její milostný život velmi dobře zmapovaný. Randila s několika francouzskými herci včetně Israele Rodriguez či Javiera Calvo. Model Andres Velencoso se kvůli ní zase v roce 2012 rozešel s Kylie Minogue. Od roku 2016 je však ve šťastném vztahu s argentinským herecem Chinem Darínem.

ursu-1.jpgFoto: Profimedia

Úrsula podle jejích kolegů neustále vyzařuje neodolatelnou pozitivitou a obrovskou radostí ze života. Také je prý velmi spontánní a energická. Její přítel na ni obdivuje, s jakou noblesou a klidem dokáže řešit náročné situace. „A pak je tu její herecká všestrannost a profesionalita,“ dodal pro britský Express.

5ef31fdb74fbftokio.jpg

Foto: Profimedia

Čtěte také: