Ani odvaha nepomohla prodavačce pražského obchodu s erotickým zbožím. Mladého lupiče sice nejprve zahnala, ale druhý den byl zpátky.

Vyhodíš mě dveřmi, přilezu oknem, zřejmě takovým heslem se řídil mladík, který se nedávno v jedné pražské prodejně s erotikou dožadoval hotovosti.
Namísto skutečné pistole měl pouze atrapu, odvaha a drsost mu ale rozhodně nechyběla. Prodavačce vyhrožoval, že jde o přepadení a chtěl finanční hotovost. Žena se ale nelekla, zvedla telefon a zavolala policii. Mladík utekl, ale vzdát se nehodlal a druhý den se na místo své zpackané loupeže vrátil. I tentokrát byl ale jeho pokus neúspěšný a byl zatčen policií.

Více se dočtete na: http://praha.idnes.cz/prodavacka-sexshopu-zahnala-lupice-rano-se-do-obchodu-vratil-p5k-/praha-zpravy.asp?c=A110203_124610_praha-zpravy_cen

Zdroj: iDnes.cz

Nadále můžete posílat své příspěvky a zážitky k dnešnímu tématu celibát. Ptáme se:

Dokážete si představit, že byste se do konce svého života vzdaly sexu?

Musely jste někdy dodržovat dlouhodobou sexuální abstinenci? A pokud se vás toto téma týká, rozhodly jste se k životu bez sexu dobrovolně, nebo vás k tomu přinutily okolnosti? Popřípadě znáte někoho, kdo se sám od sebe tělesného potěšení z nějakého důvodu vzdal?

Příspěvky zasílejte na e-mail:

redakce@zena-in.cz (klikni)

Výherkyně od nás získá kosmetický balíček s pleťovou a vlasovou kosmetikou značek WELEDA a PANTENE

kosmetika

Reklama