urinalJaro je za dveřmi a každý se těší, až odloží teplé bundy, čepice a ponožky a vklouzne do nových jarních lodiček a baloňáku. Nespěchejte a počkejte si, až bude opravdu teplo, protože jinak riskujete nachlazení a zánět močových cest. Dobrým způsobem jak předejít těmto problémům je pravidelné užívání doplňku stravy Urinal od Walmarku, který pro letošní jaro přichází s horkou novinkou v podobě lahodného sirupu. Urinal® Sirup je díky svému složení a konzistenci vhodný již pro děti od 1 roku.

Urinal® Sirup je doplněk stravy pro pravidelnou péči o močové cesty. Je vhodný pro všechny, kdo neradi polykají tablety. Tento chutný sirup obsahuje účinnou látku NutriCran®, což je koncentrovaná šťáva z brusinek velkoplodých. Množství tohoto extraktu v maximální denní dávce (15 ml) odpovídá minimálně 37 500 mg čerstvých brusinek. NutriCran® pomáhá zabraňovat uchycení bakterií na stěnách močových cest a následně pomáhá vyplavovat bakterie ven z organizmu. Urinal® Sirup lze užívat souběžně s antibiotiky a navíc dlouhodobě, takže funguje jako výborná prevence urologických potíží.

Urologické infekce u dětí

Zánět močových cest dokáže potrápit nejen dospělé, ale i děti. Jde především o dívky, což je (podobně jako u dospělých žen) dáno anatomií jejich pohlavního ústrojí. Mají totiž krátkou močovou trubici, která se navíc nachází v blízkosti konečníku, což umožňuje relativně jednoduchý přístup bakterií ze stolice. Pak už stačí třeba jen prochladnout a problém je na světě. Urinal® Sirup je v tomto případě díky své konzistenci vhodným doplňkem stravy pro děti již od 1 roku.

Prevence a léčba

urinalOnemocnění je nejlepší předcházet, a to lze poměrně jednoduše. Dodržujte pitný režim, nenoste spodní prádlo ze syntetických materiálů, při intimní hygieně používejte přípravky s neutrálním pH a udržujte podbřišek v teple. Skvělou prevencí je pravidelné užívání některého z přípravků řady Urinal.

Urinal sirup 150 ml je k dostání v lékárnách za doporučenou cenu 199 Kč.

Produkty řady Urinal obsahují pouze bezpečné přírodní látky, nemají žádné vedlejší účinky a lze je užívat dlouhodobě, i jako prevenci. O problematice potíží s močovými cestami se dozvíte více na www.uroinfekce.cz.

Reklama