Problémy s močovými cestami asi zná každý z nás. Nepříjemné bolesti, záněty, které se často vracejí. Problémy, které se více týkají žen, což je dáno jejich anatomickými předpoklady. Chceme vás seznámit s přípravkem, který pomáhá v prevenci opakování infekcí močových cest.


Infekce močových cest se projevuje častým nucením na močení, pálením a řezáním při močení, bolestí v podbřišku nebo v bederní krajině. Neléčené a nedoléčené infekce vedou k opakování (recidivám) až chronickým infekcím, nejčastějším důsledkem chronické infekce močových cest jsou potíže při močení a inkontinence (nechtěný únik moči), příčinou selhání ledvin je ve 25 % chronický zánět ledvinné pánvičky.

 

Pro zabránění opakování infekcí močových cest doporučujeme přípravek Urinal obsahující extrakt z brusinek (Vaccinium macrocarpon), který příznivě působí na činnost močového ústrojí. Brusinky jsou bohatým zdrojem vitaminů, bioflavonoidů a dalších přírodních látek s prospěšným účinkem na zdraví člověka, zvláště pak na močové ústrojí. Extrakt z brusinek zabraňuje uchycení bakterií, především Escherichia Coli, na stěnách močové trubice a močového měchýře (právě E. Coli je příčinou vzniku 85 % všech infekcí močových cest), čímž výrazně snižuje riziko infekce.

 

 

Urinal je doporučován zejména:

  • * Při probíhajících infekcích močového ústrojí
  • * Jako pomoc pro předcházení opakovaných zánětů
  • * Na podporu správné funkčnosti močových cest
    * Jako podpůrný prostředek při léčbě těžkých infekcí antibiotiky

 

 

 


Více informací najdete ZDE

 

Reklama