Francouzská dermokosmetická značka Uriage přichází na trh s novou hydratační řadou EAU THERMALE, která bude exkluzivně k dostání v síti lékáren Dr.Max.

Termální voda Uriage ve formě krému

Jak zajistit to, aby přírodní blahodárné účinky termální vody reagovaly na specifické potřeby kůže, zajistily dlouhodobý účinek a zamezovaly ztrátě vody? Nový výzkumný tým Laboratoří Uriage na tomto úkolu dlouho a usilovně pracoval a výsledkem je nová řada hydratačních přípravků – krémy s obsahem termální vody Uriage. Tato řada byla vytvořena k tomu, aby zajišťovala dlouhodobě trvající několikaúrovňovou hydrataci a tím napomáhala k obnově přirozené rovnováhy pokožky.

Uriage

Tajemství složení přípravků nové hydratační řady

UriageHlavní složkou je hydrotermální komplex složený ze tří ingrediencí – termální vody Uriage, H2O Patche a Aquaxylu, které obnovují celistvost hydrolipidického filmu a kožní bariéry a dodávají kůži přirozeně hydratační faktory.

Přípravky pro péči o pleť

  • Lehký hydratační krém, normální až smíšená pleť, 40 ml – 469 Kč
  • Lehký hydratační krém s SPF 20, normální až smíšená pleť, 40 ml – 479 Kč
  • Výživný hydratační krém, suchá až velmi suchá pleť, 40 ml – 469 Kč
  • Hydratační sérum, dehydratovaná pleť, 30 ml – 499 Kč
  • Hydratační krém na oční partie, oblast očních kontur, 15 ml – 299 Kč

Přípravky pro péči o tělo

  • Hydratační tělové mléko, suchá a citlivá pokožka, 200/500 ml – 299/499 Kč
  • Hydratační tělový balzám, suchá a citlivá pokožka, 200 ml – 369 Kč
 

O Uriage

Špičková francouzská dermokosmetika Uriage je stvořená z nejčistší termální vody, která se rodí v samotném srdci Alp v masivu Belledonne, nedaleko francouzského města Grenoble. Termální voda Uriage pramení ve výšce 422 m nad mořem, při teplotě 28°C. Je bakteriologicky čistá a přirozeně bohatá na minerální látky a stopové prvky, např. vápník, sodík, draslík, měď, železo, hořčík, křemík a zinek. Minerální látky mají vysokou koncentraci, až 11 gramů na 1 litr vody. Termální voda Uriage vytváří bariéru proti alergenům a bakteriím. Hojí citlivou a reaktivní pokožku, hydratuje, zklidňuje a zabraňuje působení volných radikálů. Je vhodná i pro nejcitlivější pokožku kojenců a dětí.