Nová generace Levi’s® Engineered Jeans® dokonale spojila formu a funkci oblečení pro maximální svobodu pohybu. Odvážná kolekce s charakteristickým revolučním 3-D designem s točenými švy je navržena pro mladé, progresivní zákazníky, kteří rádi zdůrazňují svůj styl a individualitu.

 

Džínsy Levi’s® Engineered Jeans® posouvají i v sezoně jaro/léto 2008 hranice designového experimentování: Na jedné straně objemového spektra nabízejí „mrkváče“ nadměrné velikosti, na straně druhé novou linii ve stylu trubek.

 

 

Stejně nápadité jsou i mikiny, trička a halenky – spadlá ramena a nadměrné velikosti vytvářejí nové linie a precizně zpracované detaily zajišťují, že si trička a šaty můžete oblékat na mnoho způsobů.

 

 

Střihy: Nové linie v kolekci Icon (Slim 10023, Comfort 10025, Girls Slim 10034). Sezónní směs oblíbených a jemně ženských, ale zároveň tvrdě vypadajících sukní a šatů.

 

 

Barvy: Od „evergreenové“ světle modré až po obnošený vzhled v kolekci Icon. Tmavší tóny a černé efekty v sírově šedé barvě v kolekci Revolution.

 

 

 

Materiály: Nové odlehčené látky pro kolekci Icon. Viditelné zpracování detailů v doposud nevídané chladně sírově šedé látce v kolekci Revolution.

 

Topy: Icon se vrací ke klasickým univerzitním číslům, písmenům a proužkům. Nové využití objemu a proporcí – spadlá ramena a vrstvení lehkých látek v kolekci Revolution. Svoboda vytváření různých stylů a kombinací. Klasické americké motivy a rockenrolové vzory v nových proporcích, seřazených do obrazce a v různých barvách.

 

 

LEVI'S® ENGINEERED JEANS®: příběh myšlenky originálního designu


Původní 3-D design džínsů Levi's® Engineered Jeans® navrhl dánský designér Rikke Korff a byl patentován 9. června 1999. Jejich úspěch byl okamžitý – během několika let se točený šev stal jedním z nejpopulárnějších prvků – doslova ikonou – městského stylu módy. Levi's® Engineered Jeans® se postaraly o návrat nové generace evropské mládeže k džínsům a nastolily novou estetiku. Design točeného švu je hitem evropských metropolí módy. Přeměna od funkčního oblečení v módní trend proběhla díky ženám, což je koneckonců typické pro vývoj džínsů v módě. Stějně jako v roce 1935, kdy vytvořil Levi's® první džínsy pro ženy na světě a časopis Vogue je okamžitě vyhlásil za módní trend.

 

Levi's® Engineered Jeans® jsou nepochybně největší revolucí v estetice džínové módy od vytvoření džínsů Levi's® 501®. Podobně jako tradiční džínsy s pěti kapsami jsou již linie Levi's® Engineered Jeans® prověřeny časem a potvrdila se jejich pozice moderní ikony.

 

www.eu.levi.com

Reklama