Ester a Josefína tvoří duo, které se proslavilo hlavně díky instagramovému profilu, kde sdílí rozchodové zprávy. Projekt, který si samy vymyslely, je natolik úspěšný, že se dočkal i dvou knižních zpracování pod titulem Terapie sdílením. Společně chtějí totiž dosáhnout toho, aby se lidé zamysleli nad virtuálním světem, který neznamená to samé jako osobní kontakt. Proto posunuly projekt na další úroveň a objíždějí Českou republiku s Terapií sdílením live. S přednáškou o vztazích a komunikaci jim pomáhá odborník a párový terapeut Honza Vojtek. Na Instagramu zatím uveřejnily více jak 2 500 rozchodových zpráv a každou hodinu jim lidé pošlou 5 nových. Úspěch letitých kamarádek je založen hlavně na autenticitě, která se zrcadlí i v jejich módních kolekcích. Sami se o tom můžete přesvědčit v posledním kolekci TO A JEN SEN, kde se kloubí pohodlnost s praktičností.

O necelou půlhodinu později se do talkshow zapojila Nela Slováková. Známá česká celebrita, která má na Instagramu neskutečných 326 tisíc sledujících. Její hvězda začala stoupat po vítězství v reality show Hotel Paradise.  Zajímavé je, že na myšlenku přihlásit se ji přivedla maminka, která naprosto dokonale svoji dceru odhadla. O jejím vítězství ani jednou nezapochybovala. Nela je známá hlavně svou upřímností a jednáním narovinu. Tato životní filosofie se jí vyplatila. Nela je totiž úspěšnou podnikatelkou. Založila vlastní značku plavek Neonky, kterých každý den prodá 500ks. Vyváží dokonce až do USA, Austrálie nebo Velké Británie.

Do prostoru VIP zóny v IQOS Lounge zavítala také autorka letního hitu Dělám stojky Berenika Kohoutová. Vítězka čtvrté řady show Tvoje tvář má známý hlas nám prozradila, že natočila nový videoklip k písní Du prát, na kterém se však podílela jako herečka. Píseň mají totiž na svědomí dva talentovaní umělci ze skupiny Mutanti Hledaj Východisko, a to konkrétně Jiří Konvalinka a Honza Vejražka. První jmenovaný v loňském roce hrál hlavní roli ve filmu Domestik a jeho druhá kapela Vložte kočku byla dokonce nominovaná na Českého lva za hudbu. 

Berenika s kapelou Mutanti v minulosti dokonce zpívala a dodnes s nimi spolupracuje. Hudba, kterou se prezentují, by se dala nazvat jako „alternativní hip hop“. Což dokazuje i jejich nejslavnější skladba Diskotéka. Celý klip k písni Du prát je natočen z pohledu bubnu pračky. Možná se vám z toho až zatočí hlava.

Mutanti Hledaj Východisko s Berenikou budou hrát již tento pátek v klubu Kaiser 54 v bývalých císařských lázních v rámci Filmového festivalu v Karlových Varech.

Talk show Libora Boučka začíná v 17.00, jako každý festivalový den v IQOS Lounge, kdy Libor zpovídá tři zajímavé osobnosti ze světa filmu a umění. Rozhodně doporučujeme!

Reklama