Vyžínač je ručně nesený stroj, který se dostane i do míst, kde by vám klasická sekačka neposloužila. Poradí si nejen s vysokým a hustým podrostem či plevelem, ale i s menšími keři či mlázím. Snadno se s ním dostanete na hůře přístupná místa a do složitého terénu. Nový multifunkční vyžínač Husqvarna 525LK však umí nejen to. Díky širokému množství připojitelných nástavců se s ním můžete směle pustit klidně i do kultivace trávníku, vyvětvování nebo úprav živého plotu.

husq1

Husqvarna 525LK je lehký vyžínač pro profesionální využití se speciálním systémem tlumení vibrací a měkkýmergonomickým madlem pro komfortní držení. Je vybaven motorem Husqvarna X-Torq®, který snižuje množství škodlivých výfukových plynů až o 75 % a spotřebu paliva až o 20 %. Unikátní vzduchový filtr navíc snižuje náklady na údržbu a zajišťuje menší opotřebení motoru. Díky funkci Smart Start® se stroj velmi snadno a rychle startuje, odpor startovací šňůry je totiž snížen až o 40 %. Ovládání je velmi intuitivní, sytič i palivová pumpička pro jednoduché startování jsou snadno dosažitelné.   

husq2

Tento vyžínač je strojem s širokým využitím díky možnosti připojení rozmanitého příslušenství. K dispozici je nástavec na stříhání živých plotů, zarovnávač okrajů trávníku, odmechovač, kultivátor, foukač, vyvětvovací pila či zametací kartáč. Jedná se tak o stroj, který vám bude silným pomocníkem v mnoha důležitých činnostech na vašem pozemku. Ať už jste se rozhodli pustit do úprav zarostlého pozemku, kultivace trávníku a úklidu zahrady před koncem sezóny nebo do prořezu stromů, na multifunkční vyžínač Husqvarna 525LK se můžete spolehnout za všech okolností.

husq3

Technické specifikace:

Zdvihový objem válce:  25,4 cm³

Hmotnost: 4,7 kg bez řezného nástroje

Maximální otáčky motoru při zatížení: 6500 ot./min

Spotřeba paliva: 600g/kWh

Objem palivové nádrže: 0,51 l

husq5

Doporučená cena vyžínače je 12 490 Kč včetně DPH, příslušenství je k dostání od 7 990 Kč včetně DPH, k dostání v síti autorizovaných prodejců Husqvarna.

husq6

Reklama