5be177b760427obrazek.jpg
Foto: Shutterstock.com


5be1779106ea4obrazek.jpg
Z nabídky: Kupkosmetiku.cz

Metalické odlesky

Zapomeňte na matné laky, naopak, zaměřte se na ty, které se blýskají. Zdobení nehtů a metalické provedení je jedním z hitů v úpravě nehtů. Jemný třpyt je decentní, ale zároveň dodá nehtu působivý efekt. Extravagantní vzhled vám prpůjčí laky, které obsahují hned několik barevných třpytek v různých velikostech. Výhodou těchto laků je, že vydrží dlouhou dobu. Mají ale i jedno mínus, hůře se odlakovávají. I tak by vám alespoň jeden takový lak na nehty neměl doma chybět.

5be18773211d6obrazek.jpg

Módní barvy

5be186780a5efobrazek.jpgOdstíny kouzelné noční oblohy jsou barvy pro letošní podzimní a zimní sezónu, co se laků na nehty týče. Temně modrá, ledově stříbrná, zářivě zlatá a magicky fialová není ale všem ženám po chuti. Jestli fandíte světlejším barvám, pak se zaměřte na nude barvy. Ty jsou klasikou, kterou rozhodně nic nezkazíte. Pomyslnou královnou mezi barvami je stále smyslná červená, především pak její tmavé tóny.


Délka a tvar nehtu

Dlouhé kočičí drápy jsou pasé. Přírodní krátší nehty zapilované do tvaru mandle je to pravé, co byste měla nosit. Působí sofistikovaně žensky a elegantně.

5be18853d9616obrazek.jpg
Co NIDKY nedělat s nehty!

  • Nekousat si je
  • Nepoužívat skleněný ani kovový pilník, pouze papírový
  • Nestříhat kůžičku kolem nehtů
  • Vyhýbat se stříhání nehtů za pomoci nůžtiček
  • Nedávat si barevný lak bez toho aniž byste použila podkladovou bázi
  • Vyhýbat se drsným pilníkům na nehty, přírodním nehtům ubližují

Nenechte si ujít: