Možná se nyní, stejně jako mnoho žen, trápíte tím, co si oblečete na ples. Máte šaty z loňska, ale do těch se vám nechce. Co takhle místo nových šatů zkusit nový účes? Upoutejte pozornost svými vlasy!

Abyste se na tanečním parketu či u baru cítila dobře, nemusíme být zrovna hvězdou večera, ze které nemohou všichni spustit oči.

Nemusíte mít nutně obrovský výstřih či neodolatelně dlouhé nohy, někdy stačí krásně a neobvykle upravené vlasy, které upoutají pozornost. Takový účes, ve kterém se budete cítit ženou, dámou, která stojí za pozornost. Pokud se budete takto cítit, budou vás tak vnímat ostatní!

plesp

Ne každá máme ale dlouhé vlasy na to, abychom si mohly nechat plést drdoly a kroutit vlasy do svůdných vln. Nechte si ale poradit od kadeřníka. Mnohdy stačí i málo, jak z krátkých vlasů udělat pěkný a žensky vypadající účes, který upoutá a přesvědčí ostatní, že ani vhodně upravené krátké vlasy ženě její ženskosti neubírají.
Pokud máte vlasy delší, můžete zkusit cokoliv, co vás napadne. Stylingové prostředky, které jsou nyní na trhu, vám to dovolí. Každý se cítí ale dobře v něčem jiném. Zkuste dát ale i na rady ostatních, nebo zůstanete u stereotypu, na který jste zvyklá. A to se na ples nehodí. Měla byste být jiná!
Nádherně k večerním šatům vypadají vlasy vyčesané z krku. Pozornost upoutají i vlny, které budou zlehounka ležet na holých ramenech a zádech. Nebojte se ani rovných vlasů. Účes z nich působí sice malinko svázaně, ale o to větší může být překvapení lidí, kteří vás pak zahlédnout jak řádíte na parketu. Proč ne!

Rádi vám doporučíme skvělé stylingové pomocníky, kteří vám pomohou vytvořit účes přesně podle vašich představ!

Aby váš účes měl objem!

taft

Dvojnásobný Push-up efekt je tajná zbraň pro dokonalý vzhled plný objemu. Buďte i Vy hvězdou večera! Po objemném účesu touží každá z nás. Během dne však vlasy ztrácejí na objemu a plihnou. Objevte nový Taft Volume! Přichází s dvojnásobným Push-up efektem - s inovací, která dodá vašim vlasům nejen 100 % objemu, ale také až 100 % síly - protože jen silné vlasy mohou být objemné až na dobu 48 hodin. S tímto vzhledem plným objemu rozhodně všechny okouzlíte!

Rada pro použití: Naneste pěnové tužidlo Taft Volume na vlhké nebo ručníkem vysušené vlasy.
Předkloňte se a vlasy vyfénujte. Nakonec účes zafixujte lakem na vlasy Taft Volume. Pro dosažené ještě většího objemu použijte natáčky nebo vlasy rozdělte na jednotlivé prameny, nadzdvihněte je a nalakujte od kořínků postupně po celé hlavě. Poté vlasy upravte do požadovaného tvaru. Pěnové tužidlo nanášejte před každým fénováním. Na vlasech vytváří ochranný film proti nadměrnému žáru fénu a zároveň spolehlivě fixuje tvar účesu. Vlasy fénujte vždy ve směru od kořínků ke konečkům, zabráníte tak odchlipování šupinek pokožky hlavy, navíc se vyhnete tomu, že vlasy budou vypadat jako bez života.

Zářivý lesk vašeho účesu!

taft

Luxusní večeře, vernisáž či jiná společenská událost se stává dokonalou, jste-li perfektní Vy sama. Vyzkoušejte nový Taft Pro 10karátový lesk: díky jedinečné receptuře s Brilliant-Shine-Booster dodá vašemu slavnostnímu účesu fascinující zářivý lesk 10karátového briliantu! Současně vlasům poskytne
ultra pevnou fixaci a přitom je neslepuje, nezatěžuje a snadno se rozčesává. Řada Brilliant Color Pro ochranu a lesk barvy navíc chrání barvu před vyblednutím a vymýváním. Váš dokonalý vzhled nikdo a nic nezastíní!

Rada pro použití: Umyté a ručníkem osušené vlasy natočte na natáčky a vyfénujte. Sundejte si natáčky a rozdělte vlasy do pěšinky. Pro zvýraznění jednotlivých pramínků použijte gelový vosk Taft Pro 10karátový lesk. Styling zpevněte a zafixujte lakem na vlasy Taft Pro 10karátový lesk.
Pro barvené vlasy použijte lak Taft Pro ochranu a lesk barvy, který vašemu účesu dodá dlouhotrvající lesk.

Mega silná fixace pro váš účes

taft

Přejete si silný styling, který bez problémů vydrží vaše nasazení? Je tu řešení: Taft Power, který „drží, co slíbí". Váš účes si nejen zachová výjimečně pevný tvar, ale navíc budou vaše vlasy výrazně posíleny jedinečnou recepturou s vitaminy.

Rada pro použití: Předkloňte se a začněte si fénovat si vlasy, hodně je přitom promněte. Poté použijte velké natáčky a vlasy dosušte. Sundejte natáčky. Rozčešte si prsty vlasy a ze vzdálenosti přibližně 30 cm na ně nastříkejte lak na vlasy Taft Power. Pro zvýraznění jednotlivých pramenů nakonec použijte vosk Taft Power.

Více informací najdete na www.taft.cz

Reklama