plenka

Když Vaše dítě udělá svůj první krůček, je to obrovsky důležitá událost pro Vás oba. Ohýbání, natahování, batolení. Nekonečné pokusy a pády. Může to zabrat až 1 000 hodin nácviku, než se to podaří. A konečně první krůčky!

Bod zlomu ve vývoji miminka vyžaduje novou plenku, která dokáže s vaším maličkým držet krok. Huggies® Little Walkers jsou šik natahovací plenkové kalhotky. Umí být savé jako plenka a jsou pohodlné jako kalhotky. A díky tomu je všechno v suchu a nemusíte se bát žádných nehod.

Váš drobeček je teď v neustálém pohybu. Jeho tempo zvládnete snáz s plenkovými kalhotkami než s klasickými plenkami. Můžete je obléknout i svléknout, aniž byste jej příliš zdržovala nebo omezovala. Boky se dají navíc jednoduše rozlepit a výměna kalhotek je tak mnohem snadnější. S Huggies® Little Walkers zvládněte hravě období od prvních krůčků až po učení chození na nočník.

Plenky Huggies® Little Walkers jsou k dostání ve 3 velikostech – 4 (9–15 kg), 5 (14–18 kg) a 6 (17–23 kg).

Pokud chcete vyzkoušet tuto žhavou novinku, máte skvělou možnost. Od 22. 7.–4. 8. v prodejnách Albert Hypermarket koupíte Huggies® Little Walkers za 299 Kč.

Více informací o výrobcích Huggies® , ale i rad a nápadů od dalších maminek najdete na www.huggiesclub.cz