ctop.jpgFoto: Se souhlasem Stradivarius (Háčkovaný crop top ruční výroby, 1 299 Kč)

Úpletové kousky nemusíte nosit jen v zimě. Existuje spousta kousků, které se hodí i na jaro nebo léto a naděláte s nimi spoustu parády. Mohou zdůraznit váš individuální styl. Na trhu je nyní například spousta háčkovaných topů v jasných barvách nebo se vzory. Dají se kombinovat s oblíbenými džínsy, kraťasy, volnými lehkými kalhotami nebo sukní.

ko2.jpg
Foto:  Mango 599 Kč / 799 Kč / 799 Kč

Úpletové kousky můžeme také spárovat se saténem, obléct je pod rozepnutý blejzr nebo jimi doplnit košili či bílé tričko, jde-li například o vestičku. Trendy jsou i úpletové šaty, které jsou slušivé, zajímavé, a ještě dobře větrají.

k3.jpg
Foto: Stradivarius 499  Kč  /  Stradivarius 449 Kč / Zara 499 Kč

V úpletech najdeme i kalhoty nebo kraťasy, které jsou neskutečně pohodlné. Ať už si je vezmete na doma, nebo v nich vyrazíte do ulic, rozhodně nešlápnete vedle. Zkombinovat můžete klidně i úpletový spodek a vršek.

ko1.jpg
Foto: Mango vesta 899 Kč, kraťasy 799 Kč  / Stradivarius top 399 Kč, šortky 449 Kč / Mango šortky 799 Kč, top 899 Kč

Na úpletech je skvělé, že je oděvní značky navrhují pro každou možnou siluetu. Pletená midi sukně je výjimečným kouskem, který můžete začlenit do svého šatníku, protože je velmi univerzální. Oblékněte si k tomu pěknou halenku a podpatky a můžete vyrazit třeba na romantickou večeři.

60af6f282c5cbko4.jpg
Foto: Stradivarius 549 Kč / Zara 699 Kč / Zara 799  Kč

V kurzu jsou pro letošní jaro a léto také úpletové či makramé doplňky. Sáhnout můžete třeba po kabelkách. Očekávejte, že v příštích měsících uvidíte v obchodech spoustu úpletových kousků, některé tam jsou už nyní. Pokud si chcete usnadnit hledání, podívejte se na kousky, které jsme pro vás vybraly, když jsme prohledávaly aktuální nabídky internetových obchodů.

ko5.jpg
Foto: Mango 799 Kč / Zara 799 Kč / Zara 549 Kč

Foto: Se souhlasem značek Zara, Mango, Stradivarius.

Reklama