Pokud si pod pojmem úplet představujete hutný svetr, který přidává na objemu, tak vás musím vyvést z omylu. Úplet, o kterém bude řeč, si v ničem nezadá se splývavou látkou a je pro těhotenskou módu přímo jako stvořený.

mamas

Jeho vlastnosti se ideálně přizpůsobí rostoucímu bříšku. Úplet je jemný, pružný, pohodlný a úžasně flexibilní. Můžete ho všelijak řasit, přitáhnout k tělu, nebo mu nechat  volnost. Z dnešních moderních úpletů se šije úplně všechno. Od topů, přes halenky, svetříky až po šaty a půvabné kabátky.

Ale abych se přiznala, naprosto mě nadchly úpletové zavinovačky. Dají se nosit na několik způsobů, umožňují různé variace a je jen na vaší fantazii a vkusu, kterou z nich využijte.

mamas

Můžete je obléknout dokonce i „zadkem“ dopředu a vznikne zajímavě zřasený svetřík s lodičkovým výstřihem. Když je necháte rozepnuté, působí jako rozevláté pelerínky.

mamas

Podívejte se na obrázky nové kolekce mama´s world  a určitě mi dáte za pravdu, že to budoucím maminkám moc sluší.

Tyto modely mají ještě jednu obrovskou výhodu. Bude vám to v nich slušet i po porodu, protože se vám dokonale přizpůsobí.

mamas

Jak se vám líbí tato kolekce? Co jste nosila nebo právě nosíte v těhotenství vy? Máte raději volné oblečení, nebo „upnuté“ modely? Ukazujete bříško, nebo ho raději skrýváte?

Foto:mama´s world

Reklama