Ahoj redakce zeny-in, 
 
tak já se bojím strašně ráda. Strach mne provází tak trošku celým mým životem,ale o tom se rozepisovat nechci. Mám ráda takové to strašení z kterého je pak veselo a legrace.
 
Například mého muže straším už od té doby co jsme se vzali. Strašíval mě tak dědeček a já jsem to asi podědila.Manžela jsem vystrašila už mnohokráte. Počkám si za dveřma třeba půl hodiny...a když slyším že otevírá dveře, vyzouvá si boty a vchází do chodby ..vyletím z nějakých dveří a zařvu...bubu :-))) ! Vždycky rozhodí rukama,chytne se za srdce ..a chvíli je úplně ochromený a to mu takové strašidelné přepadovky dělám dost často :-).Většinou je vyplašený, následuje smích a pak uvolnění :-)  no a pak většinou rozesměju celou rodinu.
 
Před lety ještě na škole jsme šly spolu s kamarádkou na nějaký horor  do kina. Koupily jsme si dvě lízátka s umělohmotnými paličkami a zahleděli jsme se do hororu.
Horor upoutal především mne, kámoška se nudila, ale toho jsem si já ..zcela zabraná do filmu vůbec nevšimla. Byla to ale chyba,protože kámoška byla velký smíšek a tak vymýšlela co by vyvedla. No a vyvedla !!!!
 
Horor byl zrovna v nejlepším, já jsem měla strachy úplně ztuhlé tělo, když tu mi někdo zaťukal na rameno. Podívala jsem se tím směrem a viděla jsem jsem kámošku, jak si z paliček od lízátka udělala upíří zuby, zastrčila je pod dáseň a tiše zašeptala...HU ! !!!!Byla jsem tak strachy zkoprnělá, lekla jsem se a  začala v kině strašně ječet. Přidala se i sousedka, paní co vedle mne seděla a další lidi....no bylo to něco neuvěřitelného :-).Úplná řetězová reakce. Ječelo snad deset lidí :-).
 
Než jsem se stačila vzpamatovat už u nás byl zřízenec kina s baterkou a táhl nás za uši z kina :-).Chechtaly jsme se jako pominuté před budovou kina ještě hodinu, než jsme
se z toho záchvatu smíchu dostaly :-).Takové nevinné paličky od lízátek a způsobily větší strach,než celý horor .
 
 
Přeju prima strašidelný den..bubu ! :-)
 
Evalota 
 
 
Úplně vás vidím! :o)))) Bezva, díky moc. :o))) Meryl