100% domácí chléb bez ingrediencí navíc

Seznamte se s Delimano pekárnou Joy, malým, ale silným pečícím spotřebičem, který z vaší kuchyně udělá osobní pekárnu. Stačí přidat ingredience, navolit si váš preferovaný režim a zmáčknout tlačítko. Za pár hodin provoní váš domov božská vůně, která vábí k připravení sendviče, či chopení se másla. A jen, ať víte - rodina bude na snídani připravena mnohem dřív!

Vyhněte se umělým konzervantům a mějte ingredience pod kontrolou

Když si pečete chléb sami, máte ingredience pod kontrolou. Už žádné umělé konzervanty, či nevyslovitelné ingredience jako hydroxyanisol, hydrogenové oleje, či přehršel cukru, sodíku a umělých barviv. Váš domácí chléb bude zdravý a přizpůsobený všem potřebám a alergiím ve vaší domácnosti.

Nutnost pro každého s alergií, či nesnášenlivostí na lepek

Každý celiak ví, jak drahý je gluten-free chléb a jak špatně většinou chutná. Tak proč si neudělat vlastní, čerstvý, chutný chléb doma? Delimano pekárna na chléb má extra program glutten-free, takže je vhodná pro ty, kteří nesnáší lepek. S naší pekárnou si můžete konečně užít veškerá pozitiva čerstvého chleba - a to ani nezmiňujeme, o kolik levnější bude.

Program pro jogurt a džem

Delimano pékárna na chléb není jen obyčejnou pekárnou. Má také speciální program pro výrobu jogurtů a džemů. Toto všestranné zařízení vylepší vaši kuchyň a napomůže vám k výrobě chutných pokrmů a svačin.

Funkce pro zachování teploty pro ty nejlepší výsledky

Delimano pekárna je velmi chytrá. Ihned po dopečení se přepne do režimu zachování tepla a zachová váš čerstvě upečený chléb teplý po dobu dalších 60 minut. Pokud chcete mít chléb hotový ráno na snídani, či po práci, využijte také funkci 13hodinového odkladu. Tak si můžete vychutnat čerstvý chléb kdykoliv chcete.

Skvělá volba pro milovníky pečiva
Teď si z kuchyně uděláte pekárnu o mnoho jednodušeji – speciálně se všemi možnostmi, které Delimano Joy pekárna na chléb nabízí:

  • 12 různých režimů
  • gluten-free program
  • můžete si zvolit velikost pecnu (700 or 900g)
  • můžete si navolit barvu kůrky (3 možnost: světlá, střední, tmavá)
  • funkce 13hodinového odkladu
  • funkce zachování tepla
  • monitorovací okénko pro kontrolu procesu pečení
  • pekáček a hnětací metlice jsou vhodné do myčky
  • síla: 550 W
PROMOKOD POUZE PRO ČTENÁŘE ŽENA-IN:
Po zadání kódu: ZENA-IN získáte 10% slevu na všechny Delimano produkty. Sleva platí i na zlevněné produkty. Platnost do 31.12.2020. Nakupujte ZDE

Více na DELIMANO.CZ

Reklama