Odsouzené

Šestá epizoda seriálu Odsouzené přinesla vyvrcholení jedné z dílčích zápletek - Filipova únosu. Projděme si ji celou...

Vyděrač přitlačil Romana ke zdi a vyhrožuje mu Filipovou smrtí - Roman mu slíbí peníze, které nakonec sežene od Evina otce, a dostane adresu nemocnice v Salzburgu, kam byl Filip únosci převezen. Roman chce vycouvat z dohody s únosci, ale zahrávat si s mafií se nevyplácí - je mu jasně vysvětleno, že kšefty se neopouští.

Odsouzené

Odsouzené

Nevada se vrátila zdravá do cely. Magorka i Eva se snaží zjistit, kdo jí ublížil, ale nedaří se jim to. I Nevada se zapojí do pátrání, ale dochází i rozporům, když jim bachaři v noci obrátí celu naruby - Barbie totiž napráskala, že má magorka nůž - bachaři ale nic nenajdou.

Odsouzené

Odsouzené

Barbie se tuhle informaci dozví od Grófky, která ji chce chránit, ale tlačí na ni, aby nechala drog. Ani na cele to Bárbí nemá jednoduché, Misska ji obviňuje, že jí ukradla tablety. Anděl se snaží znesvářené dívky uklidnit, ale nakonec věc řeší Grófka, která Missce jasně vysvětlí, že má nechat Barbie být. Anděl se snaží získat pro Missku prášky od doktora, ale ten ji odmítá.

Odsouzené

Odsouzené

Magorka s Nevadou popálí Grófčinu gorilu žehličkou. Grófka šikovně spřádá spory mezi svými milenkami, aby je poštvala proti Nevadě. Dojde dokonce málem k dalšímu napadení, ale tomu zabrání Bachařka, která si přijde ve správný okamžik pro Evu, za kterou přichází neznámý právník.

Odsouzené

Odsouzené

Mezitím farář Batman naléhá na ředitele Bílka, aby omezil zákazy, které ustanovil. Bílek to ale odmítá a jde sprdnout šéfa bachařů Kápa, aby už konečně pohnuli s „dívčí válkou", která se ve vězení odehrává.

Eva se seznamuje s právníkem Davidem Typoltem, kterého najali její rodiče. David jí přináší dobré zprávy, totiž, že se Filip našel. Eva se o únosu dozvěděla telefonicky od matky, ale od té chvíle neměla zprávy, nespala, měla noční můry... Informaci přijímá se slzami v očích. Rozhodne se také Davidovi podepsat, že převádí svá práva k řízení rodinné firmy na otce a navrhne mu, aby potřebné dokumenty připravil, dokud je její manžel v Salzburgu.

Odsouzené

Na konci epizody přichází bachaři rozčíleně do hlavní dvorany - nastane nejspíš tvrdé vyšetřování... Nevada rýpe do Evy, protože si myslí, že se jí právník David líbí, Eva to sice odmítá, ale kdo ví...?

Koprodukční česko-slovenský seriál Odsouzené, který natáčí TV Barrandov a TV JOJ, můžete sledovat každé pondělí a středu od 21.00 na TV Barrandov. Hlavní hrdinka Eva, kterou mistrně ztvárnila slovenská herečka Zuzana Mauréryová, je vhozena do prostředí, které jí není v žádném případě přirozené. Přesto se do podobného prostředí může špatným řízením osudu dostat vlastně každá žena.

  • Nestihli jste některý z dílů seriálu Odsouzené? Nevadí, přehrajte si ho na stránkách TV Barrandov zde: Odsouzené!

Sledujte tento zajímavý seriál a diskutujte o jednotlivých dílech vždy den po odvysílání na televizní obrazovce v magazínu Žena-in!

Sledujete Odsouzené? Myslíte si, že mezi Evou a právníkem Davidem vznikne nějaký vztah? Bojíte se o Nevadu?

Reklama