Co nás čeká, a možná i nemine v měsíci únoru? Před čím nás hvězdy varují a co by nám doporučily? Vít Kuntoš - hvězdopravec, astrolog s mnoha dalšími dovednostmi esoterického směru pro nás únorovou oblohu přečetl a nyní nám ji na stránkách ženy-in nabízí k zamyšlení…

kunmalyÚnor se jeví jako měsíc vybízející k přehodnocení způsobu svého života. Můžeme přicházet na to, že mnoho věcí v našem životě vidíme zcela nově a po dlouhou dobu dodržovaný přístup pozbývá platnosti. Seberme odvahu a i ke starým tématům, zkusme přistupovat, jako bychom je řešili poprvé. Můžeme pak svými řešeními překvapit i sami sebe. V průběhu měsíce se postupně bude zvyšovat naše vnímavost, díky které neuniknou naší pozornosti ani ty nejjemnější energie. Můžeme výborně pracovat s intuicí a při kontaktu s druhými lidmi budeme empaticky naciťovat jejich rozložení. Ve vztazích se bude tedy projevovat více láskyplnosti, jemnosti a mezi partnery se snáze nalezne vzájemná shoda.

Potřebujete zlepšit náladu? Zkuste www. radostnezpravy.cz

V polovině měsíce se dá očekávat nástup milostného jiskření, které s sebou bude přinášet i nejedno pokušení. Dejme si pozor, abychom se případně ve vztazích nezamotali. Druhá polovina měsíce může být zdrojem dobrodružství a nových impulsů do oblasti vztahů. Postupně se bude zvyšovat naše energie a poslední třetina února tak bude velice dynamická. Budeme disponovat dostatkem nápadů a inspirace, které budeme aktivně následovat. Postupně se zvýší naše odvaha a soutěživost, budeme se s větší chutí prosazovat. Budeme více riskovat a při naslouchání naší intuice se příliš zmýlit nemůžeme.

Vít Kuntoš
astrolog, autor praktické učebnice výkladu horoskopu: Astrologie pro samouky

www.astrolog-terapeut.cz

Reklama