Děkujeme za další zajímavý názor na dnenší téma. Poslala nám ho čtenářka s nickem budidani. Shodnete se s ní?

Univerzální recept na dokonalého muže - neexistuje!

Zdravím všechny milé ženy-in. Je samozřejmostí, že mým mužem srdce, je můj nynější partner. Ale než jsem se naučila,  jak si správně vybrat chlapa, dal mi život několik kopanců.

Takže si to shrňme, každá z nás chce, aby její muž byl hodný, milý, nebál se vyjádřit své city, ale aby to nebyla ufňukaná bábovka a uměl se zachovat jako muž schopný svou rodinu ochránit a zaopatřit.

To však není všechno, kouzlo spočívá v tom, v jakém poměru výše uvedené prvky - výrobek muž - obsahuje. A sranda je v tom, že není universální recept na stvoření ideálního muže, protože každá žena je ve své podstatě originál a proto každá touží po něčem jiném.

Mým prvním ideálem po kterém jsem toužila byl muž schopný a chytrý, ale poněkud sobecký a namyšlený. Po podrobné analýze a dlouhodobém zkoumání jsem byla ráda, že si o mě neopřel kolo.

Můj druhý ideál byl muž ochránce, ale to bylo asi tak všechno. Rodinu by nezaopatřil.

Do třetice všeho dobrého řekla jsem si, ale to by byl život moc jednoduchý, můj třetí adept byl téměř dokonalý, byl vyváženě chytrý, krásný, schopný, ALE on měl takovou slabost pro něžné pohlaví, že mu nemohl odolat a tak se dvořil všem.

V seznamu bych mohla pokračovat, ale to bychom tu mohli být do Vánoc, tak přeskočím na konec. A protože dokonalí muži neexistují, protože jak všichni víme, pak by to byly ženy :-), muž mého srdce je ten, který mě nejen umí rozveselit, ale i občas naštvat. No řekněte, jak jinak bychom došli ke krásně romantickým usmiřování, kdy si vás hýčká víc než na začátku vztahu? :-)

Tak ty vaše pány doma občas taky odměňte za to, že tu jsou, starají se o nás a mají nás rádi.

bubidani

To je jistě zajímavý názor. Ale co když se naštvat neumí?

Souhlasíte s názorem budidani, že dokonalý muž neexistuje? Čtenářka s nickem Zdeničkaa určitě ne, píše, že její muž dokonalý je. Myslíte, že je to výjimka? Nebo nemá vysoké nároky? Jaké nároky na partnera máte vy? Z čeho byste nikdy neslevila?Jakou vlastnost nesmí postrádat muž vašeho srdce? Napište nám, dnešní téma ještě zdaleka nekončí.

Na vaše příspěvky se budeme těšit na redakce@zena-in.cz

lupa

 

Reklama