První „úniková místnost“ byla otevřena v roce 2007 v Japonsku, a právě v Asii jsou dnes únikové hry nejoblíbenější. Například v Kuala Lumpur v Malajsii mají obchodní dům, kde jsou na jednom celém patře jenom únikovky. Jejich počet neustále roste ale i v Evropě. V České republice najdete desítky, možná už i stovky her. Nejvíc jich je v Praze, ale tento fenomén se rychle rozšiřuje i do dalších měst, jako je Brno, Plzeň, Olomouc, Ostrava a další.

Endorfin
různé příběhy, jeden prostor
5cc6dcc3df7b1obrazek.png
Endorfin jako jediný v České republice představuje hru pouze pro jednotlivce, kterou má ve dvojím provedení, a tak můžete někoho vyzvat na třicetiminutový souboj! Na své si zde přijdou i filmoví fanoušci, jako další hry tu najdete: Titanic, Saw, Star Wars nebo Freddy Krueger. Navíc oproti jiným společnostem provozující únikové hry nabízí unikátní prostory, které můžete využít i na různé akce a oslavy.

Únikové hry v Endorfinu

Titanic
2–4 hráči / 60 minut / Střední obtížnost / 12+

Srážka s ledovcem a vaše loď se potápí v Atlantickém oceánu mezi kusy ledových ker. Jste uvězněni v části u motoru a cesta na palubu je uzamčena. Máte hodinu na záchranu života.

Hra je vhodná i pro rodiny s dětmi. Zábavnou formou si můžete rozšířit obzory o této historické události.

 • Cena (běžná / ve špičce): 1300 Kč / 1500 Kč.
 • Speciální nabídka pro páry, která zpestří vaše rande. Hra Titanic + láhev vína nebo 2 koktejly + 5 fotek za speciální cenu: 1600 Kč.

Saw
3–5 hráčů / 60 minut / Střední obtížnost / 18+

5cc6dcd9304d5obrazek.pngJste chyceni do smrtící pasti. Většina lidí si neváží svého života, to se ale u nás změní. Hra, která nabízí unikátní technická řešení, ze kterých vám naskočí husí kůže. Žádné zařízení v této hře není imitací pro dekoraci, ale reálně fungující pastí.

 • Cena (běžná / ve špičce): 1500 Kč / 1700 Kč

Márnice         
1 hráč / 2 stejné místnosti / 30 minut / obtížnost velmi těžká / 18+
5cc6dd03abed9obrazek.png
Márnice je unikátní úniková místnost pouze pro jednu osobu. Musíte se spolehnout jen sami na sebe a pokusit se uniknout z tajemného prostoru. Zvládnete tuto výzvu? A navíc další výzva, kdo unikne z Márnice dřív? Tato místnost je v Endorfinu hned dvakrát, takže si můžete v jeden okamžik poměřit síly se svými přáteli či kolegy. Originální dárek na rozlučky se svobodou či oslavu narozenin, nemyslíte?

 • Cena: 500 Kč (při rezervaci obou Márnic ve stejný čas (souboj), dostanete slevu 20 %, tj. celková cena za 2 Márnice = 800 Kč)

Star Wars
2–4 hráči / 60 minut / Lehká obtížnost / 10+

5cc6dd24eb64eobrazek.pngJste záškodnickým oddílem povstalců, který se vydal na cestu k imperiální lodi s důležitým posláním: získat údaje o nadcházející bitvě a ukrást je společně s veškerými vědomostmi Říše. Budoucnost galaxie závisí na vás! Nechť vás provází síla!

 • Cena (běžná / ve špičce): 1300 Kč / 1500 Kč

Freddy Krueger
2–4 hráči / 60 minut / Střední obtížnost / 12+
5cc6dd4288a2eobrazek.png

Vašeho kamaráda vzal Freddy Krueger, proslulý maniak. Vy se odvážně ponoříte do noční můry, abyste ho zachránili. Freddy ale nespí a je vám na stopě. A jestli se nestihnete do hodiny probudit, vezme i vás.

 • Cena (běžná / ve špičce): 1500 Kč / 1700 Kč

Kontakt

 • Adresa: Petrohradská 216/3, Praha 10 – Vršovice
  (vstup do dvora z Petrohradské ulice)
 • Otevírací doba: Po – Ne 10:00 – 22:00
 • Telefonní číslo / e-mail: +420 725 944 311; info@endorfin.cz

Více informací naleznete zde.

Reklama