Vládkyně království Unikitty vylétá z filmu Lego příběh a dostává se do vlastního světa plného dobrodružství, vzrušení a tanečních party! Má dobré srdce, výbušnou povahu a za každých okolností se snaží udělat vše pro to, aby její království bylo šťastné. S pomocí jejího mladšího bratra Puppycorna a hromadou nových a barevných kamarádů je život Unikitty mixem překonávání zloduchů, třpytek a zábavy.

Postavy
Unikitty,hlavní postava seriálu, je za každých okolností pozitivní a nekonečně optimistická! Je plná energie a nadšení. Za jakýchkoliv okolností usiluje o to, aby bylo její království a přátelé šťastní. Unikitty si svou přátelskou a otevřenou povahou jednoduše získává přátele a sbližuje lidi. Unikitty taky chce svou výbušnou povahu udržet na uzdě, ale ne vždy se to povede.

Puppycorn je nejen mladším bratrem Unikitty ale i jejím nejlepším kamarádem. Stejně jako štěně má nevyčerpatelnou energii a je dost hloupý i často roztěkaný. Jako každý malý kluk si vůbec není ničím jistý a jeho nadšení a praštěnou povahu často střídají návaly mrzutosti a záchvaty vzteku.
 
Dr. Fox je hlavní královskou vědkyní a jednou z nejbližších kamarádek Unikitty. Geniální vědkyně bydlí v hi-tech laboratoři umístněné pod hradem a kdykoliv partička potřebuje její pomoc, vždy ráda vyrobí například ochranný oblek či stabilní sérum štěstí vyrobené ze třpytkové hmoty.
 
Hawkodile je věrným bodyguardem Unikitty, který připomíná chladnokrevné akční hrdiny z osmdesátých let. Vždy odpovídá v jedné větě a jediné, co ho zajímá, je bojování, karate, bojové tréninky a kopání. Jeho jediným cílem je za každých okolností ochránit Unikitty a její partu. Stejně jako mnoho tvrďáků, i on má hluboko uvnitř zlaté srdce a citlivou povahu, kterou skoro nikdy navenek neukazuje.
 
Rick je starým a velmi nudným komorníkem Unikitty, který se stará o hrad a pomáhá Unikitty s chodem království. Žije v kamenných zdech hradu. Protože je v celém seriálu nejstarší, je jeho povinností celou partu hlídat, ale málokdy ale něco zmůže. Je živoucí encyklopedií, které se parta často ptá  na řešení jejich nejnovějších problémů, ale jeho radám už nenaslouchá.

Master Frown je mrzutý člen party, ale není to darebák. Nesnaží se převzít království ani ho zničit, ale není to zrovna kamarád do nepohody nebo na párty. Vždy ale chce každému kolem zkazit den, a když se mu to podaří, má z toho nesmírnou radost. Je arogantní, maličký a protivný, ale také je i vytrvalý a vynalézavý.

Brock je spolubydlícím Master Frowna a často je kvůli tomu označovaný za špatného. Přitom je to velký, pomalý a pohodový týpek, kterému jsou neshody mezi Unikitty a Master Frownem ukradené. Brock a Master Frown se občas hádají, protože se nemůžou shodnout na tom, kdo je na řadě s úklidem jejich ošuntěného bytu.  Brocka vytáčí především, když Master Frown neuklidí v bytě to, na čem se domluvili.

Uložit

Uložit

Uložit

Reklama