Kojící maminky se velmi často nestravují správně a tak jim chybí ve stravě některé důležité živiny1, které následně mohou být v nedostatečném množství i v mateřském mléce. Jak můžete stravu doplnit?

Vyzkoušejte nové doplňky stravy pro kojící maminky Nutrimama Profutura! Výrobky byly navrženy Nutricia experty na výživu, aby splňovaly dodatečné výživové nároky právě v období kojení.

Jedna porce denně dodá 10 klíčových živin* potřebných pro matku i kojené dítě včetně DHA (dokosahexaenové mastná kyseliny ze skupiny omega 3), která přispívá k normálnímu vývoji mozku a zraku u Vašeho kojeného dítěte**

Můžete si vybrat ze dvou forem výrobku:

Nutrimama Profutura

  • jedinečné cereální tyčinky, které jsou k dispozici ve dvou chutných příchutích: Brusinky & malina a Brusinky & čokoláda. Tyčinky jsou balené v papírové krabičce (po 5 ks) jednotlivě ve folii a můžete si je tedy dát třeba do příruční tašky na kočárku, aby byly po ruce, až vás přepadne na procházce hlad.
  • mléčný nápoj v prášku s příjemnou vanilkovou příchutí.  Předností je pohodlné a nízké dávkování (stačí pouze 200 ml denně), tj. jedno 350g balení vydrží na 12 dní. Patentovaná krabička s víčkem udrží produkt čerstvý až 30 dní a víčko hygienicky schová i přiloženou odměrku. Dopřejte si mléčný nápoj třeba jako rychlý přísun potřebných živin až se vzbudí miminko na ranní kojení!

nutri

Výrobky Nutrimama Profutura jsou vyrobeny podle velmi přísných standardů kojenecké výživy, neobsahují žádná barviva ani konzervační látky.

Vyzkoušejte je i Vy – k dostání jsou v široké síti lékáren včetně sítě Dr. Max, prodejnách DM a Tesco a na e-shopech Hravě-zdravě, Mall.cz a Feedo.cz. 

*mléčný nápoj: DHA, železo, vápník, jód, kys. listová, vit. B2, B6, B12, vit. D, vit. C, cereální tyčinky: DHA, železo, zinek, jód, kys. listová, biotin, vit. B1, B2, B6, vit. D

**Pozitivní účinky DHA jsou zajištěny při denním příjmu 200 mg DHA (1 porce) navíc k doporučenému dennímu příjmu omega-3 mastných kyselin pro dospělé, tj. 250 mg omega-3 mastných kyselin (DHA a EPA).

1.Studie: Nutričné návyky dojčiacich matiek a malých detí, SR , 2014/2015

Doplněk stravy. Není náhradou pestré a vyvážené stravy. Způsob použití a další informace naleznete na obalech.

Reklama