Pára místo praní
Napařování namísto praní je skvělý způsob péče o oblečení, kterým ušetříte až 96 % vody na jeden cyklus a zároveň prodloužíte životnost oděvů. Pára navíc snižuje pomačkání, a je tak ideální volbou pro rychlé osvěžení košil a halenek. S programem AEG Steam Refresh bude vaše oblečení ze včerejšího večera opět svěží za pouhých 25 minut.

Klicovy-vizual-set-pracka-a-susicka-AEG-zena-780x.jpg

Chytře a šetrně
Příliš dlouhé praní při vysokých teplotách může způsobit vyblednutí barev a snížení kvality tkanin. Věděli jste ale, že vašemu oblečení neprospívá ani tvrdá voda nebo nadměrné používání pracích prostředků? Pračky s technologií SoftWater filtrují a čistí přívodní vodu od minerálů, což zajistí to nejšetrnější praní. Oblečení neztrácí tvar a barva nevybledne ani po 50 pracích cyklech. Díky změkčené vodě se navíc zvyšuje účinek použitých pracích prostředků, tzn. že pro stejně účinné praní je potřeba méně pracího prostředku.

Již žádné dlouhé čekání
Teď můžete mít své oblíbené oblečení vyprané za pouhých 69 minut a s vynikajícím výsledkem i při teplotě 30 °C. Pračka s programem MixLoad 69 min zároveň sama upraví i spotřebu energie dle velikosti várky prádla.

Sušičky, které pečují
Kdo ji má, už by neměnil. Přesto kolem sušiček existuje řada mýtů. Svěřili byste jí například funkční bundu nebo vlněný svetr? Moderní sušička AEG s tepelným čerpadlem zvládne i mnohem více. Nová řada sušiček série 9000 AbsoluteCare® Plus díky technologii 3DScan poskytuje při sušení dokonalou péči. Snímá úroveň vlhkosti do hloubky i u vícevrstvých oděvů, což je ideální při sušení péřových bund, přikrývek a zimního oblečení. Péřové bundy zůstanou nadýchané a hřejivé a udrží si tak své izolační vlastnosti.

Více inspirace najdete na stránkách www.aeg.cz
634e70dc4c2fbobrazek.jpg