Na více problémů je tu však jedno řešení - Hydro pastilky společnosti Generica, které poskytnou nejen ochranu, ale i zvlhčení a regeneraci.

5adf2f6fc5e51obrazek.pngVýše zmíněné symptomy bolavého krku netrápí jen nemocné nebo lidi v rekonvalescenci, ale i řečníky po celodenním hovoru, kuřáky, při alergii na pyl, pracovníky vystavené klimatizaci či pacienty s poruchou slinných žláz. Takové komplikace mohou zbytečně vyřadit člověka z běžného provozu. Ale tomu může být díky pastilkám nové generace konec!

Hydro pastilky obsahují účinnou trojkombinaci hydrogel komplexu, kyseliny hyaluronové a pantotenátu vápenatého. Hydrogel komplex chrání podrážděnou sliznici ústní dutiny tak, že na ní vytváří ochranný zvlhčující film, kyselina hyaluronová ji intenzivně zvlhčuje a pantotenát vápenatý podporuje regeneraci sliznice. Svým komplexním působením tak vytvářejí na sliznici ochranný zvlhčující film, kterým chrání před pronikáním bakterií a virů.

Hydro pastilky jsou registrovaný zdravotnický prostředek, který mohou užívat děti od 6 let a dospělí maximálně 3x denně po 4 hodinách jednu pastilku. Jsou vhodné i pro těhotné a kojící ženy a pro diabetiky. V případě potřeby lze užívat i dlouhodobě.

Hydro pastilky, 20 ks
Doporučená cena: 141,-
www.generica-bohemia.cz
 

Reklama