Stále si musíte nasazovat brýle, abyste si přečetli složení výrobku? Unikátní metoda Raindrop vám umožní znovu číst bez brýlí!  V srpnu za letní cenu 25.000 Kč.

Pokud již potřebujete brýle na čtení – a to většina z nás po čtyřicítce opravdu potřebuje – máme pro vás zcela nové a bezpečné řešení vašeho problému. Raindrop neboli Dešťová kapka vám může vrátit ostré vidění nablízko.

Dešťová kapka je novinkou v léčbě presbyopie. V současné době se jedná o nejmodernější metodu, kterou dnešní oftalmologie nabízí.

Raindrop

Jak Raindrop metoda dešťové kapky funguje?

Jedná se o mikroskopickou hydrogelovou čočku o průměru 2 mm a tloušťce 30 mikrometrů, která se skládá z téměř 80 % vody. Dešťová kapka je první čočka, která se umístí pod rohovkový flap vytvořený femtosekundovým laserem. Jemně mění zakřivení rohovky, což zajišťuje kvalitně vidět předměty zblízka.

Pro koho je metoda vhodná?

Vhodným kandidátem pro tento zákrok je člověk, 45 let, který potřebuje brýle na čtení.

Průběh operace

Oční chirurg nejprve za použití femtosekundového laseru vytvoří na povrchu rohovky ochrannou lamelu, tzv. flap. Tuto lamelu chirurg odklopí a pod ni aplikuje hydrogelovou Dešťovou kapku. Poté chirurg lamelu přiklopí. Zákrok provádíme ambulantně, je zcela bezbolestný a trvá přibližně 20 minut.  

Využijte příležitosti zaváděcí ceny do 18.8.2014.
Implantace dešťové kapky nyní jen za 25.000 Kč (standardní cena 50.000 Kč). 

DuoVize

Reklama