Chcete dostat svou postavu do formy, ale běžné metody cvičení vás nudí? Hledáte stále nové trendy, díky kterým dosáhnete svých cílů? Vyzkoušejte nové tréninkové metody, které pro vás exkluzivně nabízejí pouze v Sokolovně Průhonice. Budete nadšeni!

Sokolovna Průhonice

Klienti, kteří navštěvují skupinové lekce či osobní tréninky v Sokolovně, již dávno pochopili, že se s průhonickými trenéry nikdy nenudí. „Snažíme se tréninky koncipovat tak, aby byly co nejvíce pestré a zábavné, ale přitom účelné a chytré.“ říká trenér Ondra a dodává: „I proto jsme trochu doplnili „arzenál“ pomůcek a tréninky jsou tedy nyní ještě účinnější a někdy i bolestivější,“ usmívá se. Sokolovna Průhonice nabízí hned tři nové typy cvičení: Flowin, Kettlebells a Dynamax.

Flowin je moderní tréninkový systém pocházející ze Švédska, který byl vyvinut v prostředí vrcholových desetibojařů. Je založen na přirozených a plynulých pohybech bez doskoků a zatížení kloubů. Při cvičení se využívá jen hmotnost těla jako základní součást, kde je hlavním úkolem rozvoj kondičních schopností a vyrovnávání svalových dysbalancí.

Sokolovna Průhonice

Kettlebell  je tradiční „oldschool“ posilovací náčiní původem z carského Ruska, rusky girja – litinová koule podobná kanónové kouli s plochým dnem a uchem/madlem. V Sokolovně se můžete setkat s váhami 6, 12, 16 a 24 kg. Cvičení s kettlebells je vhodné na rozvoj a rychlý nárůst dynamické síly a na zpevnění a formování postavy. Cvičení zajišťuje zlepšení celkové fyzické kondice.

Dynamax je úplná novinka ve světě fitness. Na první pohled obyčejný medicineball, ale ve skutečnosti „ďábelský nástroj“. „Já osobně jsem z Dynamaxu naprosto nadšený. To, co umožňuje Dynamax, jsme s klasickým Med-ballem kvůli bezpečnosti klientů dělat nemohli. Dynamax je na dotek měkký, proto se dobře chytá a dá se s ním vymyslet nespočet dynamických cviků. Je vhodný nejen pro muže, ale díky své váze (6lb) je použitelný i v tréninku žen. Při správném použití je pravidelný trénink s Dynamaxem zárukou vyrýsovaného břicha do plavek. Ale pospěšte, léto je již za dveřmi!“

Sokolovna Průhonice

Neváhejte a vyzkoušejte některou z těchto převratných fitness metod a radujte se z dokonalé postavy. Více informací na www.sokolovnapruhonice.cz

Reklama