Společnost ALLIVICTUS uvádí na trh unikátní antibakteriální stélky do obuvi CIDETEX BASIC a CIDETEX ORTHO+. Novinka CIDETEX, stélky do obuvi, jsou vyrobeny z kvalitní ovčí vlny s malým podílem viskózy. Zajímavostí je unikátní patentovaná nerozpustná biocidní složka, kterou jsou vložky napuštěny. Viry, bakterie, plísně i kvasinky jsou při nošení ve vašich botách likvidovány. Nepříjemný zápach je tak zásadním a preventivním způsobem potlačován a nohy jsou chráněny.

CIDETEX

CIDETEX„Unikátním českým patentem je desinfekce, která je vyrobena na bázi jódové pryskyřice a velice účinně likviduje viry, bakterie a plísně a vytváří v botě sterilní prostředí. Funkčnost této unikátní a bezkonkurenční stélky je především v tom, že výborně saje pot, ve kterém jsou následně viry a bakterie likvidovány patentovanou biocidní složkou,“ vysvětluje Ing. Martin Dindoš, jednatel společnosti Allivictus, která je distributorem stélek CIDETEX.

Stélky do obuvi CIDETEX jsou vyráběny ve dvou variantách - CIDETEX BASIC a CIDETEX ORTHO+.

CIDETEX BASIC jsou vhodné pro všechny typy obuvi a pro jakoukoliv velikost obuvi, součástí obalu je šablona pro zastřižení na potřebnou velikost.

Stélky do bot CIDETEX ORTHO+ jsou ortopedicky tvarované. Součástí těchto antibakteriálních stélek je ideálně tvarovaný anatomický skelet s vedením podélné klenby nožní. Jeho součástí je patní miska vybavená odpružujícím prvkem pro zmírnění nežádoucích jevů působících na patní kost chodidla. „Sami zákazníci nám potvrzují, že vlastnosti těchto stélek do obuvi jsou vynikající, snižují potivost nohou a zvyšují tepelnou izolaci. Díky ortopedickému tvarovaní zaručují komfort pro všechny nositele,“ doplňuje výrobce zakázkové CIDETEXobuvi Michal Pavlas, který je spoluautorem unikátní stélky CIDETEX ORTHO+.

Stélky do obuvi značky CIDETEX používají i vrcholový sportovci Ondřej Synek, mistr světa ve veslování, Tereza Huříková, vítězka světového poháru MTB XC kategorie U23 a Petr Koukal, vícenásobný mistr republiky v badmintonu a účastník olympijských her v Pekingu 2008.

Vložky CIDETEX - certifikace Státního zdravotního ústavu - biocidní účinnost a kožní snášenlivost.
- certifikace ITC Zlín, AZL Otrokovice.

Výrobek splňuje vysoký standard provedení a garanci kvality, známý původ materiálů a výrobu v Čechách.
Stélky do obuvi značky CIDETEX je možné objednat na www.allivictus.cz, CIDETEX BASIC je k dostání za 160 Kč a CIDETEX ORTHO+ za 290 Kč.

Reklama